Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem számít a külső, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem számít a külső, miért mindig arra hivatkozva utasítanak vissza?

Figyelt kérdés

Mindig mondja az adott lány, akivel éppen randira készülünk, hogy neki ugyan nem fontos, ő sosem azt nézi. Aztán találkozó megvolt, jó hangulatban telt végig, de sosincs folytatás, pedig saját állítása szerint is normálisnak talál és állítólag tökéletes párjelölt lennék. De a külső mindent elront. És ez sorozatban így megy 5 éve. Szerintetek van esély rá, hogy egy ennyire - mindenki szerint - nem jóképű, sőt, nem is átlagos fiú/férfi találjon magának egy őszinte, szerető párt? Ha valaki szerint a mai rózsaszín pólós cicafiúk férfias jelenségek, akkor minket, szürke kisegereket miért neveznek férfiatlannak?


Egyre határozottabb vagyok, szóval ennek hiánya nem nagyon játszhat közre.



2013. aug. 29. 20:40
 1/10 viktor123456 ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy tuningolnod kellene magad? :-)
2013. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kicsit máshogy öltözködni. Ne legyél páwa... Isten ments...

Esetleg új frizura.

2013. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első kettő, mire gondoltok? Új frizura megvolt, mindenki megdicsérte, aki látott előtte és utána, pedig magam vágom. Öltözék is kipipálva, próbálok elegánsan megjelenni, még ha olcsónak is hathat (nem nagyon tudok költekezni).
2013. aug. 29. 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyúrd ki magad és nem lesz gond. Egy férfinak nem kell babapofi, elég a jó test. :D
2013. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt azért a külsőben az extrém szélsőségek nagyon taszítóak tudnak lenni. Másrészt, ami engem a külsőben befolyásol, az az összkép... stílus, kommunikáció, stb.

Az is taszít, ha valaki túl lelkes például... vagy ha nagyon tutyimutyi... ezeket tényleg nehéz elmagyarázni, vagy van kisugárzása valakinek, vagy nincs.

2013. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most komolyan csak a gyúrás által lehet érvényesülni?
2013. aug. 29. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet,akkor szívesen megírom a véleményem :)
2013. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Írj egy privátot, hogy lássam a felhasználóneved és lehet róla szó! Már csak kíváncsiságból is.
2013. aug. 29. 20:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Természetesen nem csak gyúrás által, de azért valljuk be, hogy számít.
2013. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de szerintem ez csak egy közhelyes baromság. Bárki bármit mond, a külső igenis számít, de önmagában nem minden. Példának okáért jártam én már olyan pasival is, aki külsőre váááh, ergo finoman szólva is nagyon bejött, de a viselkedése, a gondolkodásmódja szabályosan taszított, kisugárzása meg, mint olyan nem is volt, mert elnyomta a nagggyon "dááárk", borúlátó, besavanyodott jelleme. Aki viszont külsőre nem tetszik és belsőre sem épp egy hajjde, akkor értelemszerűen azzal sem "szenvedek" tovább, hiszen valami meg kell fogjon benne.
2013. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!