Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem jön el moziba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem jön el moziba, akkor tuti bukás van?

Figyelt kérdés
Tegnap megkérdeztem egy lányt, van-e kedve ma mozizni, de nemet mondott, mert állítólag takarítania kell. (Az az igazság, hogy van barátja, de úgy éreztem, nem vagyunk közömbösek egymásnak, elég jól éreztük magunkat egymás társaságában, engedte a simogatást - nem illetlen helyeken -, mindig mosolygott rám, párszor beugrottunk ide-oda stb., és őszintén bevallom, örülnék, ha több is lehetne köztünk barátságnál.) Kérdeztem, hogy akkor a következő napokon esetleg ráér-e. Azt válaszolta, hogy nem, mert megy a barátjához, másnap meg megint takarítania kell. Most nem nagyon tudom eldönteni, mi van. Csak barátként nézett rám, szórakozott velem, vagy próbára akar tenni? Amúgy nem történt semmi "olyan" közöttünk, nem álltam közéjük, nem mondtam neki semmit az érzéseimről. Szerintetek mi állhat a háttérben? Megköszönném, ha NEM ítélkező kommentek születnének, hanem elsősorban a kérdésre próbálnátok válaszolni.

2013. aug. 29. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
szeret játszani, flörtölni.
2013. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem olyannak ismertem meg, bár nyilván tévedhetek is, és nincs túl sok tapasztalatom. Ha bókoltam neki, zavarba jött, vagy "leszólta" önmagát. Fogalmam sincs, mit gondoljak, tényleg többre tart-e, mint a barátját, vagy csak barátilag gondol rám, esetleg élvezi, hogy van, aki "udvarol" neki, bár szerintem azt se feltétlenül annak vette.
2013. aug. 29. 21:27
 3/8 anonim válasza:
Bocsi haver de más csaját nem vadásszuk le
2013. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az udvarlásnak senki sem mond ellen, meg a bókoknak, kedvességnek stb.
2013. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de mit képzelsz te magadról, hogy lenyúlod más csaját?? Remélem a tiedet is le fogják nyúlni és akkor majd jössz ide sírni, hogy megértsd miért... -.-
2013. aug. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, külön kértem, hogy ha lehet, akkor nem ítélkezésre van szükségem. Amúgy meg úgy éreztem, hogy ő sem közömbös irántam, rosszat pedig nem csináltunk. Mások érzéseire meg magasról teszek, más se törődött soha azzal, hogy nekem esetleg fájdalmat okozott-e. A csaj barátja pedig külön unszimpatikus, miközben nekem kibeszélt egy másik srácot, aközben hozzá törlészkedett, és a hátam mögött meg engem beszélt ki, és kiröhögtek. Szóval ha neki esetleg fájna, az nekem külön jó érzés lenne, bármennyire is szemétségnek tűnik ez az egész. Egyébként meg nem hinném, hogy az eddigiek alapján sok esélyem lenne a csajnál, úgyhogy mindegy is.
2013. aug. 30. 13:19
 7/8 micsinai válasza:
a válasz nagyon egyszerű ha a csaj szereti a barátját vele marad ha megcsalja akkor nem szerette igazán ennyi... :) itt nem az udvarlóval van a probléma mert azt a csaj le tudja koppintani...
2013. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy megcsalja a barátját velem.
2013. okt. 2. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!