Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg egy pillanat alatt?

Figyelt kérdés

Az egyik percben még tök jól elbeszélgetünk, flörtölünk,a másikban lekoptat,amivel egyet értettem,hogy én sem akarok semmit tőle.Utána már csak barátilag próbáltam beszélgetni vele,hogy ne legyen kínos a helyzet,alig írt,azt is kicsit bunkóbb stílusban.

Ez most mire volt jó?


2013. aug. 29. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy lerázzon.
2013. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit műveltél a háta mögött?
2013. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy szereti a sajtot
2013. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Le akart rázni, csak hülyén csinálta.

Normális hangon is lehet közölni, hogy nem kíváncsi v.ki v.kire; felesleges parasztnak lenni!

2013. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!