Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek tetszek nekem is tetszik, sokat beszélgettünk, kedves volt, igaz nem sokszor tudtam vele találkozni, de mindig nézett, és a barátainak mondta hogy aranyos és csinos vagyok, már majdnem alakult valami köztünk, biztos voltam benne hogy összejövünk, és nem régen tudtam meg hogy nem is akar tőlem semmit nem is szeretne velem találkozni, ez nagyon rosszul esett, mert még mindig nem mondta meg, sajnos a haverjától tudtam meg, pedig nem régen még azt írta hogy kár hogy nem látott a suliban. miért változott meg? lehet már más tetszik neki? :/ 15/L
2013. ápr. 28. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hamis a rossz hír. Szerintem sokkal célravezetőbb lenne, ha megpróbálnál vele beszélni. Ha kezdeményezel akkor még jól is elsülhet. Csak bátorság!
2013. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már írtam neki többször is, és tényleg kerül az iskolában. :/
2013. ápr. 28. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!