Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal, mit tegyek? (Bővebben lent! ) Szerintem nem kellene foglalkoznom vele mert bunkò, de valamiért mégis.

Figyelt kérdés
Van egy haverom akivel elég jòl elbeszélgetünk òrákon át,és hát a mùltkor felhozòdott hogy ő szeretne egy barátság extrákkal dolgot valakivel mert hogy hiánya van.mondtam neki hogy nekem tetszik az ötelt(15/l)vagyok és fogadást kötöttünk hogy megteszem neki amit szeretne ő smárol velem.nem mostanában fogom vele ezt tervezni,szerintem nem lesz belőle semmi sem.elmentünk mùlthéten sétálni nem történt semmi,mert ő nem elsőre akart smárolni ő amùgy 19.mindig én irok rá mondtam is neki azt mondta hogy nem baj mert elbeszélgetünk.(amùgy ő sose ir senkinek) legutòbbi programjainkat is visszamondta és letiltott szò nélkül chatròl.
2013. aug. 29. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
te ezt komolyan akarod vele? szerintem ő csak játszadozott veled, nem akar semmit.
2013. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapból barátság extrákkal (magyarul szexpajti) nem azt jelenti, hogy elmentek sétálgatni, hanem dugtok és viszlát aztán ha megint kedvetek van megint. Nem kell beszélgetni semmit. Szerintem inkább járáson gondolkozik csak nem tudja, hogy fejezze ki magát.
2013. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
járáson? á tuti nem,ahogy ismerem.főleg h letiltott chatről..régebben szerelmes voltam bele amit elmondtam neki sokáig nem beszéltünk mostanában lettünk ilyen jòban
2013. aug. 29. 23:17
 4/6 A kérdező kommentje:
amùgy szerintem se akar semmit
2013. aug. 29. 23:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kukac, és arra várt, hogy te kezdeményezz. Aztán mivel "csak" séta lett, felhúzta az orrát, és letiltott. Szimplán felejtsd el.
2013. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Visszavonta a letiltàst.ezek utàn is?
2013. aug. 31. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!