Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jobb? Tudni, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb? Tudni, hogy nem kellek neki, vagy bizonytalanságban tovább reménykedni, hogy hátha mégis?

Figyelt kérdés

Én már teljesen kikészülök ettől. A megérzésem és az ösztöneim azt súgják, hogy hasonlóan érez, mint én, de nagyon zárkózott, mindent úgy kell harapófogóval kihúzni belőle. Az érzéseiről nem beszél, még egyszer régen szólta el magát, hogy így is túl sok mindent kimondattam már vele, amit amúgy nem szokása megtenni másokkal... ebből arra következtettem, hogy talán mégsem közömbös. Meg hát a pillantásai... azoktól néha a nemlétező szőr is feláll a hátamon... viszont nem mozdul, nem lép, nyilván ebben erős gátló tényezőként játszik szerepet a felesége, illetve az én férjem, de most nem is ez a lényeg.

Tudom, hogy ezt le kell zárnunk, tudom, hogy ezen túl kell lépnem, mielőtt bármi történik, de nekem nem megy addig, amíg azt hiszem, hogy ő sem közömbös. Merthogy a jelek azt mutatják, nem az. Ezért elhatároztam magam, hogy beszélek vele. Hogy minden mindegy alapon mondja meg végre, hogy jól látom-e a vonzódását, vagy csak beképzelem magamnak. Ha egyértelműen visszautasít, akkor végre lezárhatnám és tudnám, hogy amit látok, az csak a képzeletem szüleménye, nem reménykednék tovább.

A másik válaszba inkább nem gondolok bele, mert a cél ez esetben az érzések kiirtása...gyökerestől... lassan teljesen kétségbeesek és ez megy már két éve!


2013. aug. 29. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudni, mert minél tovább reménykedsz annál nagyobb csalódás érhet!
2013. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, de ez olyan megalázó, nem?
2013. aug. 29. 12:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudni, hogy nem kellek neki.
2013. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jobb ezt tudni
2013. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi volt, én is hasonló helyzetben vagyok, szintén 2 éve ...
2013. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a szituációval az a gond (voltam már hasonlóban), hogy simán lehet, hogy kellenél neki, de nem tud/mer lépni. És annál nincs rosszabb... amikor tudod, hogy lehetne valami, akarnátok mindketten, de mégsem lesz, a gátló tényezők miatt.
2013. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb tudni, mert lehet hogy csak nem mer lépni. De ha nem szeretne tőled semmit azt is jobb előbb tudni, mert te is tovább tudsz lépni.

És szerintem nem megalázó az utóbbi verzió sem. Sokan azt vettem észre hogy a visszautasitást megalázónak tartják, pedig szerintem abszolut nem az. A másik fél nem tehet arról, hogy nincsenek meg esetleg az "elvárt" érzések benne, jobb ha közli, mint ha hiteget mondjuk.

2013. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok. Most látom, hogy van felesége.. szerintem hagyd a fenébe a dolgot. Nem véletlenül házas.
2013. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Húsz éve házas, ennek az okai már rég "elévülhettek"...vagy nem, ezt nem tudhatom, de mint mondtam, nem ez a kérdés lényege. Nyilván ha olyan könnyű lenne hagyni a fenébe, már régen megtettem volna...
2013. aug. 29. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!