Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma milyen fiúkra mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma milyen fiúkra mondják, hogy jól néz ki?

Figyelt kérdés
Tele van az ország páwákkal meg SWAGekkel (amiről senki bem tudja megmagyarázni, hogy mi is az pontosan). Most akkor mi is néz ki jól? Hogyan nézzek ki jól? 14/f

2013. aug. 30. 00:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A swag szóba az oldal egy nagy ikonját olvastam hirtelen xd
2013. aug. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Sir Sarcasm ***** válasza:
84%
menj oda az ablakhoz és nézz ki jól
2013. aug. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nézz ki úgy ahogy neked tetszik!Ne másold a mostani fiúkat...inkább próbálj meg egyedi lenni
2013. aug. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Légyszi értelnes válaszokat! Akkor úgy kérdezem, hogy legyek olyan fiú aki sok lánynak tetszik?
2013. aug. 30. 00:56
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
swag-secretly we are gay szóval én inkább hanyagoltatom azt :DD
2013. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól!
2013. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Sir Sarcasm ***** válasza:
öltözz úgy, mint a többi kis búza, a kislányoknak ez jön be
2013. aug. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Add önmagad. Aki piperkőc abban ez a láng ég. Neki ez zsigerből megy. Te nem vagy ilyen kész. Én se. Ettől függetlenül lehetsz te is helyes, a magad módján. Nem leszel tucat, nem leszel mindenki számára menő, de nem is kell. Elég ha csak pár ember ismeri ezt az oldalad. Bőven elég.

Ha gúnyát öltenél magadra és bevásárolnál xy cuccokat, nem tudom most mi a divat, de mondjuk full deszkás lennél bmx-el, amin persze kilépők vannak és ülés nincs... Akkor sem lennél menőbb, mert az nem te vagy. Ha csak nem már most is olyan vagy, mert akkor az a te utad.

2013. aug. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igazából vannak egyedi fiú ismerőseim, hát ssmmi sikerük nincs a lányoknál de vannak ezek a páwa swag ismerőseim minden napra jutna nekik egy lány.
2013. aug. 30. 00:57
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert most ez a menő, és a felszínes csajok a menő pasikra buknak. A mai világ pedig elég felszínes, főleg a tinik világa.
2013. aug. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!