Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Lenne pár jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Lenne pár jó szavatok?

Figyelt kérdés
a barátom tegnap szakított velem, mert folyton elégedetlenkedtem, azt mondta nem tud boldoggá tenni, és higgyem el h jobb lesz nekem ha keresek vkit aki azzá tud. Tudom, h igaza van, mert tényleg hiányoztak belőle olyan tulajdonságok, amik nekem nagyon fontosak, annyira más a szeretet nyelvünk h folyton hiányt éreztem, nem tudtam elképzelni a jövőt vele. Ugyanakkor rettenetesen szeretem és emiatt voltam vele, mert bár sok volt a konfliktus, mindig azt mondtuk, h szeretjük egymást és az elég kell h legyen. De most belátta h nem elég. Nagyon hiányzik és fogalmam sincs mit kezdjek magammal, tudom jobb lesz, de megőrülök h h tudott elhagyni mikor annyira szeretem.tudna vki pár biztató szót szólni?
2013. aug. 30. 22:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
8%
Bocsáss meg, hogy megkérdem: te fiú vagy, vagy lány? És a barátod? Mert volt itt pár félreértés a nemek tisztázásának hiányában...
2013. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Ennek így kellett lennie. Szerintem ő is szeretett, azt akarja hogy boldog légy, és persze neki is jobb lesz így idővel. Tudom, nyersen hangzik, de az idő sok sebet begyógyít, hidd el, meg fogod találni azt a fiút, akivel egyezni fogtok!:)
2013. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
én lány ő fiú...
2013. aug. 30. 23:05
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Biztosan találsz olyan fiút, aki boldoggá tesz. Megértem, hogy most rossz neked, de fel a fejjel!
2013. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
attól nem félek h ne találnék. De szeretném ha enyhülne a hiánya, igyekszem sokat dolgozni meg barátokkal lenni de végül mégis az van h este rám jön a bőgés és nem fér a fejembe h h hagyhatott el akit annyira szerettem
2013. aug. 30. 23:07
 6/22 anonim ***** válasza:
23%

"a barátom tegnap szakított velem, mert folyton elégedetlenkedtem,"

Tudod, egy lány soha sem ismer el ilyent. Inkább azt mondja, hogy csak segíteni akart, jobbá tenni, bepótolni amit az anyja elmulasztott, stb. De hogy elégedetlenkedtem, olyan nincs a női szótárban. Ezért kérdeztem. ( az első vagyok)

2013. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%

" megőrülök h h tudott elhagyni mikor annyira szeretem"


ITT A SAJÁT VÁLASZOD:


"szakított velem, mert folyton elégedetlenkedtem"

2013. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nem értem miért ne használhatnék ilyen szót. Tisztában vagyok vele h rengeteget elégedetlenkedtem, mert nem voltam vhogy teljesen boldog, mindig éreztem h különbözünk. de azt hittem össze tudunk szokni. Hát nem sikerült. Az eszemmel tudom h így a jó. De a szívem megszakad, ha rá gondolok, mert érzelmileg a rabja vagyok
2013. aug. 30. 23:15
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Próbáld más aspektusból nézni. Adott volt egy kapcsolat, ahol sok volt a konfliktus, mert nem egyeztetek bizonyos dolgokban. Gondold csak végig, ha nem tudtad vele a jövőt elképzelni és elégedetlen voltál a kapcsolattal, akkor valószínűleg nem is szeretted igazán. Nézd, valószínűleg ő látta, hogy tehetetlen, nem tudja neked azt nyújtani, amire szükséged van belefáradt és inkább elment. Nem lehet, hogy ez az egész inkább csak az önsajnálásról szól, amiért egyedül maradtál, de nem te mondtad ki a végszót, hanem ő? Nem akarlak megbántani, félre ne érts, nem rosszból írom, csak egyik szavad üti a másikat. Egyszer azt írod, hogy tudod, hogy jobb lesz nélküle, mert voltak hiányosságai, utána meg azt, hogy nem érted miért hagyott el, pedig te annyira szeretted. Ha valóban szeretsz valakit, akkor azt el kell fogadni a hibáival együtt és kompromisszumot kell kötni, ha valóban fontos neked az a férfi. Ha meg nem, akkor hagyni kell, hadd mennyen. Te pedig majd fogsz találni olyan férfit, aki jobban ki tud elégíteni érzelmi szinten. Viszont a tökéletesre nem szabad várni, olyan nincs. Mindenkiben lesznek, hiányosságok, vagy hibák. De idővel ez akár meg is szerethető a másikban. Sok szerencsét!
2013. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%
Sejtésem szerint 15 körül lehetsz. Ne siránkozz, majd lesz más.
2013. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!