Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyhogy sokszor a rondábbakna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy sokszor a rondábbaknak van kapcsolatuk, a szebbeknek pedig nem?

Figyelt kérdés

IGEN,tudom hogy nem csak a külső a fontos,de az ember azt gondolná,hogy a jobb külsejű embereknek könnyebben lesz kapcsolata.Ehhez képest a környezetemben azt látom,hogy az átlagon felüli külsejűeknek semmi önbizalma míg a csúnyábbak sokkal jobban elvannak egymással.

Komolyan a duci,copfos csaj teljesen jól elvan,szereti egymást pattanásos,vékony fiújával.A csinos lányok,izmos fiúk meg csak bámulják egymást és félnek lépni.

De miért?


2013. aug. 30. 23:00
 1/2 legly ***** válasza:

Azért lehetséges mert a fiúkból kezd a kezdeményezés kihalni. =/


Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálnál meg olyan rondán ismerkedni, mint amennyire én vagyok. Én eddig akárhány csajnál próbálkoztam mind elutasított azért, mert ronda vagyok. Még a csúnyább lányok is a szép srácokra lesnek, aki meg ronda, annak semmi esélye, hogy valaha is párt találjon.
2013. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!