Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az utcán sok fiatalnak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utcán sok fiatalnak, akik falják egymást, tényleg ennyire komoly a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Én azért jól meggondolom, megvárom, mikor megyek el eddig valakivel, és akkor sem a nagy nyilvánosság előtt.

Azért nem semmi kell ahhoz, h ilyen közel engedjen magához egy embert valaki. Én csak azzal tenném, akivel már nagyon komoly a kapcsolat és erőteljesen házasság is kilátásban van.



2013. júl. 26. 11:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Náluk a pillanatnyi jó a fontos.

Néhány hétig jó aztán ha rossz már,laposodik keresnek mást.

2013. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
gondolhatod hogy mennyire ,,komoly" lehet
2013. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
inkább a pillanatnyi hormonszint állásuk magas.
2013. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Fiatalok, élvezik az életet.. meg egymást.
2013. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Akik nyalják falják egymást, nem érdeklik mások véleménye, csak a másikat szeretik és testileg erősen vonzódnak a kedvesükhöz. Hogy ez mennyire komoly kapcsolat vagy sem, az kiderül.
2013. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
64%
Hát a mi kapcsolatunk komoly a párommal, és mi szoktuk nagyon falni egymást utcán ha ketten vagyunk és nem barátokkal.. De tény, hogy ilyenkor túlzottan kívánjuk egymást:D
2013. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%
Akit zavar annak nem kötelező néznie !Én is szoktam párommal nyalni-falni egymást utcán,buszon ,1 év 4 hónapja vagyunk együtt és magasról teszek mások véleményére ha valakinek gondja van ezzel az az ő baja nem az enyém .
2013. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Én is igen komolynak tartom a kapcsolatom a barátommal de mi nem faljuk egymást az utcán. Puszi kissebb csók persze van ha várunk a buszra vagy ilyesmi,de őrült csókolózásba sosem kezdünk mások előtt.
2013. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%
Akkor te kérdező tulzottan merev vagy. változtass. Engem igazábol mások véleménye nem érdekel. Az éppen a jóó ha közel engedek magamhoz valakit.
2013. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
szerintem ezek egyáltalán nem komoly kapcsolatok... csak manapság ez a "menő"...
2013. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!