Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ennyire fáj?

Figyelt kérdés

Szeretek egy jó barátomat annyira bele szerettem hogy magam sem hiszem le mit meg nem teszek érte... nem tudom mennyire van annak értelme hogy "Küzdj azért akit szeretsz"..

Nem tudom nézni azt amennyi csalódáson át megy a lány.. Tudom azt hogy én úgy tudnám szeretni hogy soha nem okoznák neki fájdalmat nem okoznák neki csalódást hiszen az életemnél is fontosabb nekem.. Ő sajnos nem érez irántam így mert szeret valakit aki jobbik esetben csak kihasználja.. Fáj az nekem hogy neki fáj... sírni látom vele sírok.. h szomorú én is az vagyok.. Bár lépett már irányomba.. talán még sem teljesen vagyok reménytelen nála.. De nekem nagyon fáj hogy Szeretem de hiába...

Látom szenvedni hol ott tudom hogy mellettem boldog lehetne.. ha meg tudna szeretni..

lehet érez valamit irántam csak őse meri be vallani magának..

meg másba szerelmes.. ha az a más nem lenne már valószínű hogy rég össze jöttünk volna..

Engem akár mikor el fog a gyomor görcs.. ha bármi olyat mond nekem ami talán befolyásolja a dolgokat..ha haragszik rám.. én nekem élni sincs kedvem.. Bár így se mert miden napom szenvedés Bele mosolyogni minden nap a szemébe hogy nincs semmi baj :D Megöl a bánat szomorúság és a mérhetetlen fájdalom.. azt amit érzek iránta nem tudom ki tépni magamból nincs perc hogy ne gondolnék rá nincs nap szinte hogy ne róla álmodnék és mikor fel kelek a sírás fog el hogy ez megint csak egy álom volt és nem a valóság.. nagyon szeretem... már 1.5 éve ismerem fél év volt mire rá jöttem hogy mekkora kincs ő számomra.. 1 éve amióta úgy mondva futok utána... 18/F ide írom le bánatom .. nem tudom magamban tartani ne kritizáljatok kérlek .. mert élni sincs kedvem..



2013. aug. 31. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Megadod az e-mail címét?

Elküldöm neki ezt..:)

2013. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Bárki bármit mond, ezekre a problémákra az lenne a legjobb megoldás, ha bemásolnád neki ezt a kérdést, mondjuk facebookon. Ahogy kinéztem a leírásodról, örülne neki. :)
2013. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd el egy személyes beszélgetésére, és nyomd a kezébe ezt.
2013. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne FB-z, ne te-en, csak személyesen add át.Hogy megbizonyosodj, hogy valóban ő kapta meg, akinek szántad.
2013. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Ne FB-n, ne net-en,
2013. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elkéne azon gondolkodnod, hogy mi van ha csak hülyít...

Ez a "ha nem lenne a másik srác" már kezd unalmas lenni, minden lány ezt tolja, ha nem akarja megsérteni a fiú barátját.


Mondd el neki, hogy mit érzel. Nem foglak bíztatni, felesleges, szinte biztos vagyok benne, hogy újra visszautasít, de akkor állj a talpadra, emeld fővel viseld, ha magad alá is esel, ő ezt ne lássa. Ne keresd, ha találkoztok, akkor udvarias "hogy vagy?" egy kis csevegés, aztán lépj le.

Keress más lányokat, szerezz tapasztalat, szórakozz, élj! Ne függj egy olyan személytől, aki semmit se nyújt neked cserébe, csupán egy kis hamis reményt.


Jelenleg egy érzelmi szemetesládaként funkcionálsz számára, akinek kiöntheti a szívét, aztán mehet kúrni a pasijával.

Szomorú, de ez van.


Akármilyen nyersen is fogalmaztam, a tapasztalat beszél belőlem, én is lettem "friendzone-olva", velem is játszottak, és nagyon nehezen másztam ki a helyzetből.


Növessz golyókat, legyen gerinced, és hagyd a francba a lányt, ha nem viszonozza az érzéseid.


Sok sikert!



U.I: http://www.youtube.com/watch?v=eeWjzBHUdsI

Ezt a számot ajánlom figyelmedbe. Ha nem megy az angol, fordíttasd le, vagy google-translate (nem ajánlom).

2013. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Annyira aranyosan írtad le, teljesen meghatódtam. Szerintem is el kellene mondanod neki, vagy írd meg neki, de személyesen jobb. Ha csak kicsit is szeret, csak nem meri bevallani, akkor már megér egy próbát. Hátha rájön erre-arra :)) Hajrá!

16/l

2013. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!