Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reggel teljesen felizgultam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel teljesen felizgultam egy fiú ismerősömre, aki "enyhén izzadt" volt, olyan kellemes izzadtság szaga volt neki?

Figyelt kérdés

Előtte semmilyen kapcsolatot de nem tudtam vele elképzelni, még csak nem is tetszik, de így annyira vonzónak találtam.

Még mindig rajta jár az eszem, nem megy ki a fejemből ez az érzés, csodás volt ahhoz az izzadt testéhet simulni.

Mással is előfordult már ilyen?


23/L


2013. aug. 31. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Tegnap a nedves barátomhoz bújtam oda. Vizes volt az eső miatt és alig feértünk el az egy esernyő alatt
2013. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez megint egy trend, hogy az izzadtság szagra gerjed valaki. Én a tiszta mosdott párom kellemes testszagát kedvelem.

Bár lehet már kapni izzadtság szagú dezodort is.

Minden jót hozzá azoknak, akik kedveik. Én kihagyom.

2013. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Férfitársaim, hallottátok! Mostantól ne fürgyé le! :D
2013. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen kellemes izzadtság szaga volt neki?
2013. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3-mas! Ez ütős volt

(#1)

2013. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, erről az jutott eszembe, amikor egy nagyon forró nyári napon buszra szálltam és velem szemben, de a másik oldalon kb. 5 méterre a csuklós buszon ült egy lány a barátnőjével. Én meg úgy izzadtam, mint a ló, de a csaj úgy nézett, mintha belémzúgott volna, szinte egy pillanatra sem vette le rólam a szemét. Furák vagytok ti csajok. :D
2013. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, ha büdös leszek, mint a ló, akkor lesznek csajaim?

Mer akkó nem fürdök.

2013. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!