Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés
ha beszélünk valamiről és mondok valamit akkor van hogy másnap vagy pár nap múlva ha szóba kerül az a téma akkor ugyan azt mondja vissza mint amit mondtam csak úgy mintha ő találta volna ki

2013. aug. 31. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs fantáziája vagy idegesíteni akar
2013. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert egy szerencsétlen...:D Legalább annyi esze lenne, hogy ezt nem előtted mondja.
2013. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vannak ilyen emberek, papagáj szindróma


semmi érdemi infot nem érdemes mondani és akkor izzad mert nincs okossága

2013. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de egymás közt beszéljük nem másnak mondja hanem nekem
2013. aug. 31. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezzel a béna módszerrel akar levenni a lábadról

.

2013. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, így viszont ötletem sincs. Valószínűleg ő is emlékszik rá, hogy tőled hallotta az ötletet. Ha tényleg érdekel, akkor legközelebb kérdezz rá szerintem.
2013. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert férfi. A barátom is ugyanezt csinálja, de kb. fél perccel utána. Mintha ő találta volna ki... növeli az egóját, én meg csak mosolygok rajta.

Persze, mások előtt nem csinálja, meg ha komoly a szitu és én találom ki a megoldást, akkor elismeri, de apróságoknál úgy tesz, mintha az ő fejéből pattant volna ki.ú


Nem akadok ki rajta, de előfordul, hogy viccesen megjegyzem, "mintha ezt mondtam volna", erre veszi a lapot.

2013. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de ő meg nő :D

és csak barátok vagyunk

2013. aug. 31. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!