Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nightmare Princess kérdése:

Veletek is volt már olyan hogy az akit szeretettek folyamatosan megbántott rendszeresen?

Figyelt kérdés

ilyen esetben mit lehet csinálni ?

én csak szeretett adtam.. de amit kaptam hát. :/

legtöbbször minden ok nélkül..



2013. szept. 1. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél rólam példát! Csak magamat szeretem. És sosem bántom meg magamat!
2013. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az exemmel, egy évig voltunk együtt, de ez idő alatt, én legtöbbször mély gödrökben csücsültem, mert ő szinte le se szart. Egyszer azt mondta szeret, de a barátai miatt nem lehetünk együtt, utána titokban mégis folytattuk, aztán amikor nem tudott megfektetni, utána rá egy hónapra úgy mentünk szét, hogy ő már aznap mással volt együtt, és ő az egészet megbánta amikor velem volt. Rá persze egy hétre én voltam a rossz rib_anc stb, azóta szerencsére már nem is beszélünk. Ja és akkor nem is említettem, hogy volt hogy több hétre eltűnt az életemből teljesen.


Lehet szidni, én voltam a hülye, de mivel ő volt az első, így eléggé valószínű, hogy más is hasonlóképpen cselekedett volna.

2013. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
haat..igen:/ de most végülis én szenvedek...probalj meg vele beszelni de semmi képpen se nyafogj tul sokat, mert ugy jarsz mint en...(bocsi telorol irtam.)
2013. szept. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ő bántott meg megint.. eszembe sincs szólni hozzá még bocsánatot nem kér.. bár lehet elég volt.. és inkább szarok bele.
2013. szept. 1. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:

igen én is így vagyok már szakítottunk mert már nem bírtam idegekkel de még mindig szeretem és titokban abban reménykedek hogy felhív és meg beszéljük a dolgokat :/

L

2013. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nem is egyszer bántott meg. 2 évig voltunk együtt és az utolsó 3 hónapban már csak szenvedtem mellette, aztán miután szakítottunk is felkeresett egy jó párszor volt, hogy újra is kezdtük mert én annyira szerettem/szeretem, hogy mindent elnéztem neki de akkor is csak megbántott, és legutóbb is csak kihasznált, pedig elmondtam neki, hogy mit érzek. De ezek szerint ő még élvezi is ha engem bánthat. De úgy vagyok vele majd vissza kapja ő még ezt az élettől.
2013. szept. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok az elsőnek!
2013. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!