Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha folyamatosan foglalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha folyamatosan foglalt a mobil, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, ez melyik kategóriába illene bele, de kb. két-három órája próbálok valakit elérni mobilon, viszont akármikor hívom, mindig foglaltat jelez. Az kizárt, hogy ennyit telefonálna, mint ahogy az is, hogy véletlenül sorozatosan keresztbe hívnánk egymást.

'Letiltott' volna? (Lehet ilyen egyáltalán?) Vagy ez mi?



2013. júl. 23. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha már ebbe a kategóriába került a kérdés, akkor a tippem: vibrátornak használja a telefont, így állandóan csörgeti. Ergó neked foglaltat jelez.
2013. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fura lenne, ha így lenne, mert férfiről van szó. : )
2013. júl. 23. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó, akkor egy normálisabb tippem, amit én is csináltam már: ha nem akartam, hogy elérjenek, akkor ingyenes számot hívtam (valami infóvonal) és hagytam hadd dumáljon a droid. Így elvileg elérhető is voltam (azaz nem kapcsoltam ki magam), gyakorlatilag mégse zavarhattak. Éretlen meg hülyeség, de működik.
2013. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Haha. : D Ez kicsit túlgondolt ötlet.
2013. júl. 23. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:

ez jó gondolat 2-es :D


add meg a számot és felhívjuk mi is

ha nekünk kicsöng akkor csak neked nem,bár azt nem tudom,hogy lehet megoldani :/

vagy hívd másik számról

2013. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs 3-as mindegy :DD
2013. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Thom12 ***** válasza:
100%

Simán letiltot!

Kapcsold ki a számküldést vagy írd a szám elé #31# és ha kicsöng akkor tiltott. valoszínüleg kinyomja majd, de 1-2 csörenés lesz, mert olyan gyors ember nem létezik.

2013. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!