Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Akkora idióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Akkora idióta hülye vagyok.

Figyelt kérdés

A baratom 2 hónap után most szakitott velem 3 hete kb.

Előtte volt egy 3 hónapos kapcsolatom.

Annyira hülye vagyok..

Nagyon szeretet hiányos vagyok és szükségem van valakire aki szeret és mióta szakitott velem a barátom kezdek elk*rvulni...

Lefekszem valakivel csak azért hogy hátha később lesz belőle valami komolyabb is.

Lejjebb adom a mércét is..

Mindegy hogy néz ki szinte mindegy milyen ember mindenkibe képes vagyok beleerőltetni olyan tulajdonságokat amik nincsnek bennük csak azért hogy úgyérezzem találtam valakit.Emiatt én is úgyérzem egyre kevesebbet érek majd mások szemében,főleg a fiúk szemében.

Annyira szükségem van a szeretetre hogy az hihetetlen.

Mit csináljak??! :(

17/L


2013. szept. 1. 13:27
1 2
 1/13 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%

WOW, valaki az unalmat szeretethiánynak érzi!


Még azelőtt keress magadnak valami hobbit, hogy te leszel a százezredik aki hülye "lehetek-e terhes" kérdést tesz fel :DD

2013. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

sürgősen szerezz barátokat és majd egy normális fiút aki tényleg szeret

és ne feküdj le rögtön vkivel, egyikükkel se lesz normális kapcsolatod, ezt garantálom neked

2013. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Vannak barátaim...De mégis egyedül érzem magam sokszor..

Annyira rossz..

2013. szept. 1. 13:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Jól látod a problémát, ez kezdetnek elég.


Ha gyorsan megkapnak hamar kidobnak. Még kevesebb lesz az önbizalmad, még könnyebben kapható leszel. A végén egy felesért fogod hanyatt vágni magad a csöveseknek.


Döntsd el mit akarsz. Ha ezt elkerülnéd akkor várj pár hétig legalább.

2013. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nalam jelentkezz 18/f :D
2013. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg elmenni egy pszichológushoz. Ő adni fog valami tanácsot és megpróbálja megfejteni miért érzed így magad.
2013. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A Tökös Kappan ***** válasza:
Szeressed magadat.
2013. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
olyan szar érzés..
2013. szept. 1. 13:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2013. szept. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nem szeretethiány, csak amikor van barátod, rendszeresen szexelsz meg minden, aztán meg nem, olyan mintha leállnál valami kábszerről. Majd idővel jobb lesz. Csak ne kurvulj mert az nagyon gáz. Legyen már benned tartás! Tűzz ki egy célt, (válassz esetleg egy példaképet) és azért harcolj, majd az leköt.
2013. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!