Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintet minden esetben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintet minden esetben a vonzalom jele? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ha van egy férfi, akiről azt érzed kedvel, máskor meg azt hogy nem. Képtelen vagy eldönteni, de például volt, hogy beszélgetés közben próbált megérinteni, de mégsem tette, majd egyszer megérintett, de olyan tartva, mintha félne attól, mit reagálok.


Kedvel? Az érintés azt mondják arra utal, ha olyan teszi, aki nem mindennapos barát.


2013. szept. 1. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg jó buli szórakozni a másikkal..mert nincs jobb per pill.
2013. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Hol próbált megérinteni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2013. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A karomat akarta. És azt is érintette
2013. szept. 1. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is megérintette már a karomat egy számomra teljesen közömbös pasi.:)
2013. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Számodra közömbös az oké, de vajon fordítva is igaz? Ő érintett meg téged. Érted.
2013. szept. 1. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem. Ő irántam többet érez,mint barátság,csak nem vallja be. Látom rajta.:)
2013. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na pont ez érdekel. Hogy miért érint meg engem a srác? Nem vagyunk annyira ismerősök, hogy ezt baráti gesztusnak véljem.
2013. szept. 1. 14:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki,szerelmes beléd. Nem érintgetne ha nem érezne semmit irántad.
2013. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!