Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ez hogy volt?

Figyelt kérdés
Volt olyan aki szerelem nélkül ment bele egy kapcsolatba és később alakult ki, vagyis később érezte csak, hogy szerelemes? Vagy szerelem nélkül értelmetlen belekezdeni egy kapcsolatba?

2013. szept. 1. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

ha szerelem nem is feltétlenül, de az kell hogy tetszenek egymásnak és tényleg kedveljék a másikat

ekkor lehet belőle szerelem is

2013. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen átlagos dolog, hogy előbb az emberek járni kezdenek, majd pedig kialakul a szerelem. Először vonzódnak egymáshoz, keresik a másik társaságát, több időt töltenek együtt, majd pedig a megismerés és az együtt töltött idő hatására kialakul a szerelem.

Mi is előbb jártunk a férjemmel és 1 hónap után szerettünk bele a másikba.

Azonban ha nem alakul ki, akkor meg nem igazán van értelme folytatni a kapcsolatot. Mert ilyen is van.

Meg olyan is, hogy valakik csak ismerik egymást, kialakul a szerelem és aztán kezdenek el járni.

Mindegyikre van példa.

2013. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez így van rendjén :) a szerelemhez hosszabb és mély érzelmi kötődés kell. Ehhez pedig idő :)
2013. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó két fiúnál szerelem nélkül jöttem össze. 1-1,5 hónap után szerelmes is lettem :)
2013. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindegyikre van példa. Arra is hogy szerelmeként jönnek össze, meg arra is hogy egy párként lesznek szerelmesek. Változó. Nálunk speciell (én 16/F vagyok, párom 26/L) úgy kezdődött, hogy elütött autóval, aztán ő volt mellettem mikor felbredtem a kórházban. Minden nap bejárt hozzám, és 1 hónap alatt egymásba is szerettünk. És csak akkor jöttünk össze.
2013. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!