Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom sokszor mondja azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sokszor mondja azt hogy örökké együtt leszünk. Én nagyon szeretem őt, de ezt szerintem nem gondolhatja komolyan. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, ő 16/F
2013. szept. 1. 16:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nincs nálad lila köd az biztos.
2013. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért ne gondolhatná komolyan? Amúgy "veled van a baj", de nem olyan értelemben. Nincs veled semmi baj, csak szerintem nem egészen érted meg a barátod érzelmeit. Nem figyelsz rá annyira, mint Ő terád.
2013. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj. Eléggé valószínű, hogy nem lesztek együtt örökké. Legtöbbször az első nagy szerelem, mindig megpróbálja elhitetni az emberrel, hogy de, mi igenis örökké együtt leszünk. Pedig nem.

Élvezzétek ki azt az időt amíg együtt vagytok, tartson az akármeddig is. :)

2013. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amikor a realista és az idealista összeállnak.
2013. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"ezt szerintem nem gondolhatja komolyan"

Miért ne gondolná komolyan?

2013. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16 évesen nem is lehet túl nagy racionalitást kötni a szerelemhez.. álmodozik róla, de hiába mondogatja szerintem ha úgysem lesz így. legalább te már okosabb vagy kérdező, átlátod:)
2013. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"16 évesen nem is lehet túl nagy racionalitást kötni a szerelemhez.. álmodozik róla, de hiába mondogatja szerintem ha úgysem lesz így. legalább te már okosabb vagy kérdező, átlátod:)

"


Ez a világ eddigi legkorlátoltabb hozzászólása.

2013. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az "örökké" dumát majd akkor hidd el, ha vele öregszel meg. Én is hallgattam a barátomtól (aki lassan 21 éves) azt, hogy majd elvesz meg örökké együtt leszünk, most meg ott tartunk, hogy amikor találkozunk, egy puszit sem kapok, az utcán nem fogja meg a kezem, két méterre megyünk egymás mellett szó nélkül. Elhittem, folyamatosan csalódtam benne és igen, most már más mellett keresem a boldogságot...
2013. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Az "örökké" dumát majd akkor hidd el, ha vele öregszel meg. Én is hallgattam a barátomtól (aki lassan 21 éves) azt, hogy majd elvesz meg örökké együtt leszünk, most meg ott tartunk, hogy amikor találkozunk, egy puszit sem kapok, az utcán nem fogja meg a kezem, két méterre megyünk egymás mellett szó nélkül. Elhittem, folyamatosan csalódtam benne és igen, most már más mellett keresem a boldogságot..."


Érdekes. Csak a fene se érti, hogy ilyen viselkedéssel és hozzáállással miért nem tapsikolt örömében. Eléggé egocentrikus vagy.

2013. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elhittem neki mindent, segítettem ahol tudtam, és ő cserébe ott rúgott belém, ahol tudott. Mindig én tettem valamit azért a kapcsolatért, ő leszarta az egészet. Nem így álltam hozzá a dolgokhoz addig, amíg minden rendben volt, de azért nem fogok szó nélkül hagyni indokolatlanul adott pofonokat, stb.
2013. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!