Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakinek azért kell egy pasi vagy csaj mert nem szereti az egyedüllétet?

Figyelt kérdés
Azért keres valakit magának, csak hogy ne legyen egyedül.

2013. szept. 1. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
persze
2013. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van és valószínű az ilyen illetőknek nincs túlzottan nagy élete, barátai stb.
2013. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki egyszerűen nem bírja ki, hogy ne legyen kapcsolatban. Én sosem voltam ilyen. Én csak akkor jövök össze valakivel ha érzek is iránta valamit.
2013. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akadnak,de nem értem meg őket.
2013. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rengetegen vannak így. Az ilyen emberek a partnerfüggők...
2013. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen létezik. Sok házasság is ezért lapos, mert nem szeretik egymást, csak együtt vannak.
2013. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!