Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már a sírás kerülget, annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a sírás kerülget, annyira vágyom a szerelemre. Ez normális?

Figyelt kérdés
Beszélgetek már vagy 2 hónapja neten egy fiúval. Szerelmes tuti nem vagyok belé, de valamit érzek iránta, mást (vagy többet) mint barátságot. Nemsokára majd fogunk találkozni is. Neki most pont van barátnője, és én nem is szeretném szétszedni őket, de nekem olyanokat ír, hogy ha találkozunk és szerelmes lesz belém, akkor értem otthagyná a barátnőjét is. Én nem akarok szétszakítani senkit sem, de azért az rosszul szokott esni, mikor pont nem elérhető, mert a barátnőjével van, vagy arról mesél, hogy hova fognak majd költözni, és tőle akar gyereket. Jó, elmondása szerint a lányba szerelmes még, de ha találkozunk majd, lehet belém szeret. Én nem igazán tudom elhinni, hogy szerelemhez elég egy találkozás, de ő érezni akarja, ahogy csókolok, és majd eldől. De hát ez megcsalás, velem csalja meg a barátnőjét. Tudom nem kellett volna elkezdeni beszélni, de akkor még nem voltak együtt, csak rá pár hétre jöttek újra össze az exével. Minden nap beszélünk rengeteget, több órákat, néha még akkor is írkál nekem, mikor a csajával van.. Én nem akarom ezt a fiút elveszteni, de hát ha találkozok a fiúval, és megcsalja a barátnőjét velem, úgyis vissza fogom kapni még az élettől. Most mit csináljak? Nagy nehezen, de hagyjuk abba a beszélgetést, vagy találkozzunk? A találkozón mindkettőnk többet is szeretne, mint egyszerű baráti találkozó.
2013. aug. 31. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyon nem.
2013. aug. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit mondok hogyha veled akarna lenni veled is lenne ezen gondolkodj el. Az hogy normális-e nagyon is az. Bár én még fiatal vagyok,de én már évek óta vágyok egy olyan lányra aki tiszta szívből szeret de nem jön.:/

Úgyhogy ne gondolkozz ezen felejtsd el és keress mást,ez egy jó tanács!:)

2013. aug. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha amúgy sem vagy szerelmes,akkor zárd le,vagy mondd meg neki,hogy válasszon.
2013. aug. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelő vagyok és 16/F.
2013. aug. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne legyél már ótvar rib anc kérdező. egyértelmű h csak tallonban tart a másik csaj mellett de nem hagyná ott ez csak egy süket duma h majd a csókod után dönt. ennyire nem lehetsz buta h ezt hagyod. hagyd ott a fenébe ezt a nyomit és keress egy értelmes pasit
2013. aug. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem találkozzatok.
2013. aug. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5ös írta le a való igazat
2013. aug. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 JohniDaren ***** válasza:
Tudod bolond aki sír egy lány után, és mégis megteszem majd ezután, de mi a bűnöm mond! Mért van az hogy így haragszol rám?
2013. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!