Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
18 éves múltam. Nem voltam még senkivel együtt, nem is smároltam. Nem azért mert nem lett volna rá alkalom, csak egyszerűen undorodom a férfiaktól.
2013. aug. 31. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagy, vagy csak nem találtál neked tetsző férfit? Lehet, hogy hülyék próbálkoztak be nálad. Majd lesz szerencséd idővel.
2013. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha undorodsz, akkor több mint valószínű hogy a másik nemhez vonzódsz. De ezt simán kiderítheted úgy hogy (kicsit durva módszer de hatásos) keresel egy chat oldalon egy lezbit (hidd el, rengeteg van) megbeszélsz vele egy találkát és érzed ha vonzódsz hozzá vagy sem.

Amit tehetnél még ez ellen ? Hm, talán nem jött még el az igazi.. ez is benne lehet :)

2013. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok leszbikus az 100%. :)
2013. aug. 31. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor még csak nem találkoztál az igazival :)
2013. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!