Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Vegyük azt az esetet, hogy külsőre mindkét lány bejön. Fiúk, ti melyiket választanátok?


1.Szerény, kicsit visszafogott, nem jár el bulizni, nem cigizik, nem iszik, kedves, hűséges

2.Magabiztos (de nem beképzelt), szeret hülyülni (fiúkkal, lányokkal egyaránt), eljár bulizni, nem cigizik, néha bulikon iszik, kedves, hűséges


És légyszi leírnátok, hogy miért pont azt a lányt választanátok? Előre is köszi a normális válaszokat, és légyszi írjátok oda a korotokat is!



2013. szept. 1. 23:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt. Jó eséllyel azért, mert az én személyiségemhez sokkal inkább passzol.
2013. szept. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

1.

Mert szimpatikusabb a leírás alapján.

18/F

2013. szept. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
második mert izgalmasabb lehet mint az első. 24 F
2013. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jár el bulizni, akkor mit csinál ilyen fiatalon? Talán téged vár otthon, hogy mindenben kiszolgáljon?

A kettesre szavazok!

2013. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

második :)

nem szeretem mikor mindent nekem kell a szájába adnom... vegye el ami az övé és legyen vagány :D

2013. szept. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Úgy van, Shevynél a pont! Én is a másodikra szavazok!
2013. szept. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Amúgy is nálam az a lány aki egy kortyot sem iszik leírta magát. Kivéve, ha betegség vagy alkoholista családtag miatt nem iszik.
2013. szept. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2-es
2013. szept. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
kettes. az első csaj hiába szende meg cuki meg minden, de pokolian unalmassá válik rövid időn belül:S
2013. szept. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
1.
2013. szept. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!