Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz még olyan szerelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még olyan szerelemben részem, mint az első volt? Tudok még valakit majd úgy szeretni a jövőben, mint annó' az első szerelmemet?

Figyelt kérdés

Vagy olyan már soha többé nem lesz? El vagyok keseredve:(

Olyan rossz látni, hogy a másik tovább lépett és boldog, én meg itt vagyok egyedül:(


2010. dec. 5. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Lesz, ha tényleg szeretnéd. Fel a fejjel, mindenki megtalálja a párját.

Később erre a szerelemre már emlékezni sem fogsz igazán, mert a következő párod majd mindent elfeledtet veled, és majd azt fogod tökéletesnek érezni. Bár ez így még lehet, hogy hihetetlennek hangzik.

Csak kitartás!

2010. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem lehet megmondani. Lehet hogy igen, lehet hogy nem. Nekem az első nagy szerelmem óta volt olyan barátom is akit közel sem szerettem annyira és folyamatosan visszavágytam az exhez, de a legutóbbit már igenis szerettem annyira, mint őt.
2010. dec. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lesz. az eletben csak egyszer adodik meg a szerelem.
2010. dec. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztosan lesz még olyan nagy szerelem! :) Én legalábbis őszintén remélem.


21f

2010. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!