Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar hogy a mai 14-5 évesek már tök ismeretlenül is lecumiznak a wc-ben?

Figyelt kérdés
Szóval ez engem nagyon irritál és dühít pedig igazából örülnöm kellene neki mert 17 éves fiú vagyok. Ez úgy gondolom nem normális pedig mindenki annak titulálja a szülők meg még támogatják is (tisztelet a kivételnek) és ez szerintem igy nem jó.szerintetek?

2013. szept. 2. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
De akkor miért engeded?:')) Csak azért mert jó,de közben nem tartod semmire ezeket a lányokat?Akinek lazák az erkölcsei,azt nem is nevelték túlzottan sokat.
2013. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem el, amit írsz! Nincs ilyen. Senki nem tartaná normálisnak, és szülő nem támogatna soha ilyet! Nem kellene örülnöd, mert abnormális amit írsz.
2013. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ugyanazon a planétán élünk? Vagyis én még nem láttam szülőt, aki betoszogatja a lányát a wc-be egy vadidegennel, akit le kell cumiznia. Mellesleg hol élnek ezek a lányok? Pusztán csak ártalmatlan érdeklődés szintjén...
2013. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Téged azért zavar, mert nem téged pippantanak le. :)

Ne irigykedj! Nem illik!

2013. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hajtja őket az ösztön, régen nem volt ennyi szabadideje senkinek, most ezzel töltik ki.
2013. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Énse akartam elhinni amit láttam :-) és nem feltétlenül noszogatja a lányt de nem ellenkezik és nem irigykedek :-D annak örülnék ha csak ennyi lenne de nem sajnos. Nem tudom mi a baj velem
2013. szept. 2. 15:10
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Impó vagy!:)Meg irigy.Amúgy ha ismersz ilyen csajokat kuldheted a számukat nekem!
2013. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem még nem történt ilyen engem ez zavar.:))
2013. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jólvan már megnyugodtam!:-D mi az az impó?
2013. szept. 5. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!