Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

A barátom 3 hete szakított velem 3 hónap után

Majd meghasadt a szívem annyira fájt.

Szörnyű volt..iszonyatosan szerettem Őt.

Nagyon bunkó volt aztán velem azért hogy megutáljam őt és keressek mást.Azt mondta azért bunkózik velem.

Annyira fájt hogy még most is néha gombóc van a torkomban ha erre gondolok.

Viszont most találkozgatok valakivel és elmegynnk ma este abba a városba ahol a volt barátom dolgozik és pont oda hívott el ahol dolgozik.Vagyis pont a munkahelye előtt megyünk el és a munkatársai biztosan meglátnak a fiúval.

Azt akarom hogy egy picit ő is érezze át amit én éreztem.

Fájjon neki mással látni.Vele még sosem szakított senki ezért nem tudja mennyire fájdalmas.

Szerintetek elkezdenék hiányozni neki? Lenne benne rossz érzés?

Több mint 2 hete nem beszélünk már.Azt mondta azért szakít velem mert nem érzi ugyanazt mint előtte.Aztán mondta már azt is hogy nem tetszek neki de ezt csak azért hogy megutáljam

Szóval a legfájdalmasabb dolgokat mondta amiket csak lehetett..

:(

Köszi

17/L


2013. szept. 2. 15:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

A 3 hónap alatt ő is nagyon szeretett engem és már attól féltékeny volt ha más megnézett.

Nem mondhattam neki soha semmit más fiúkról.

2013. szept. 2. 15:40
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen hiba a történetben, hogy nem velem akarod féltékennyé tenni. Amúgy meg nem rossz ötlet, de gondolj bele a fiú helyzetébe, aki elhívott, és te csak azért mész el, vagy legalábbis az a fő célod, hogy az exednek fájdalmat okozhass vele.
2013. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De ez nem gyerekes igaz?

Mármint lefogja vágni hogy miatta megyek arra szerintetek? (nem csak miatta amúgy..)

2013. szept. 2. 15:44
 4/13 pi.nóra ***** válasza:
Nyugodtan sétálj el emelt fővvel az ablak alatt. Nyugodtan menj el azzal a pasival randizni, hidd el jót fog tenni, segíteni fog tovább lépni. Lássa az a tahó, hogy tovább tudsz nélküle élni. És igen nyugodtan fájjon neki is ami neked. Sok sikert!
2013. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 pi.nóra ***** válasza:
Ó! De ne nagyon használd ki szegény fószert, mert ha nem gondolod vele komolyan akkor ne is tedd azt amit leírtam fentebb.
2013. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem használom ki mert őt kedvelem..

igaz még semmi komolyat nem érzek de ez csak azért van szerintem mert még "friss" a szakitás.

2013. szept. 2. 15:47
 7/13 Tomi8 ***** válasza:
100%
Szia. Először is, ne legyél bunkó. Ne süllyedj le a volt párod szintjére. Te csak meg akarod szívatni a volt párod azzal, hogy elsétálsz ott egy másik fiúval. Valójában még mindig érzel valamit iránta és az új fiú csak eszköz arra, hogy féltékennyé tedd. Gondolj szegény új srácra, azt hiszi van Nálad esélye, készül, izgul meg minden. Ne legyél vele bunkó, ne a bosszú vezéreljen. Ha mégis bosszút akarsz akkor figyelj új srácra, hátha egy normális fiú és ha összemelegedtek akkor a volt párod majd szívhatja a fogát a monitor előtt miközben a friss szerelmes fotóidat bámulja amin ketten vagytok új sráccal. Ennyi.
2013. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De nem csak azért találkozom vele..

Viszont ez nem gyerekes igaz?

Attól félek hogy nem fog a volt barátomból semmit kiváltani ez az egész.

Szerintetek?!

2013. szept. 2. 15:49
 9/13 Tomi8 ***** válasza:
Szerintem addig ne legyél mással, ne hitegess mást amíg valaki után epekedsz. Csak megmérgezi a következő kapcsolatod.
2013. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem epekedek

Én csak azt akarom hogy menjen át azon amin én

2013. szept. 2. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!