Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

A barátom 3 hete szakított velem 3 hónap után

Majd meghasadt a szívem annyira fájt.

Szörnyű volt..iszonyatosan szerettem Őt.

Nagyon bunkó volt aztán velem azért hogy megutáljam őt és keressek mást.Azt mondta azért bunkózik velem.

Annyira fájt hogy még most is néha gombóc van a torkomban ha erre gondolok.

Viszont most találkozgatok valakivel és elmegynnk ma este abba a városba ahol a volt barátom dolgozik és pont oda hívott el ahol dolgozik.Vagyis pont a munkahelye előtt megyünk el és a munkatársai biztosan meglátnak a fiúval.

Azt akarom hogy egy picit ő is érezze át amit én éreztem.

Fájjon neki mással látni.Vele még sosem szakított senki ezért nem tudja mennyire fájdalmas.

Szerintetek elkezdenék hiányozni neki? Lenne benne rossz érzés?

Több mint 2 hete nem beszélünk már.Azt mondta azért szakít velem mert nem érzi ugyanazt mint előtte.Aztán mondta már azt is hogy nem tetszek neki de ezt csak azért hogy megutáljam

Szóval a legfájdalmasabb dolgokat mondta amiket csak lehetett..

:(

Köszi

17/L


2013. szept. 2. 15:39
1 2
 11/13 Tomi8 ***** válasza:
Mindennek megvan az ideje. A lezárásnak, a bosszúnak, az újrakezdésnek. Egyszerre nem megy mindhárom.
2013. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Írásod alapján látszik,hogy még nem zártad le magadba a kapcsolatot.Így nem is érdemes másikba belemenni,mással találkozgatni..hacsak nincs tisztába avval,hogy veled mi történt.Bennem azért megfogalmazódna hogy direkt mentél el előttem egy másik pasival,és igen is gyerekesnek tartanám.S ha Ő dobott nem hiszem,hogy akármilyen érzés is lenne benne,és szarul esne..Max ha még szeret,de írtad h már nem érzi azt amit anno.szóval..
2013. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha semmit nem érez már irántad az exed, valószínűleg nem különösebben fogja zavarni, hogy lát téged egy másik fiúval. Ez inkább a lányokat zavarja fordított esetben. Ha még nem vagy túl a srácon, akkor nem érdemes találkozni mással, hacsak nem tisztázod, hogy még nem állsz készen egy új kapcsolatra.
2013. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!