Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy bunkó pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy bunkó pasi?

Figyelt kérdés
Leírnátok,hogy szerintetek milyen?

2013. szept. 2. 17:30
1 2
 11/12 hunbula ***** válasza:

Én egyik exem is ilyen volt, először maga a tökély, persze oké hogy én egy szuverén eyéniség vagyok, meg vannak céljaim az életben, meg barátaim. Aztán másfél év után elkezdett megváltozni, nem akart elengedni sehová, folyton ellenőrizgetett, azt szerette volna, ha az én fő célom és vágyam az életben az hogy üljek otthon és őt várjam az ebéddel. Kész p.csa meleg málé.


Szerintem ez azért van, mert elbízzák magukat, hogy most már úgyis velük maradsz, akármit csinálnak, akkor meg miért ne legyen az ami neki a legkényelmesebb, kit érdekel hogy te mit gondolsz erről, úgysem hagyod el. Na csakhogy én ott hagytam, mivel változtatni ezen a viselkedésén azt képtelen volt. Mert egyszerűen nem akarta elhinni, hogy tényleg ott hagyom. Hát, bocs.

2013. szept. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ő előtte is ilyen flegma,laza típus volt,tehát tisztában voltam vele,hogy milyen.Én is hasonló vagyok,ezért jöttünk ki jól.Meg mindig mondja,hogy szereti a lökött fejem!:)Meg egyszer haverom itt volt nálam,és barátom mondja,h átjön,én meg mondom most ne mert haverral dumálok tetoválásokról,de majd holnap átjöhetsz.Erre mondja,h a holnap neki nem jó,meg ha most nem jöhet át,akkor ne is keressem többet.Két nap múlva ő keresett nem én:D Én nem fogok utána szaladozni az biztos,egy pasi nem ér annyit,még ha szeretem is!Meg csinált olyat,hogy találkoztunk egy pizzazóban,és se szó se beszéd,fogta magát és köszönés nélkül elhúzott.
2013. szept. 3. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!