Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok és zavaros nekem ez az egész! (bővebben lenn) 18/L

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és erősen szimpatizálni kezdtünk egy 30 éves nős férfival. Kezdetben tök jól elvoltunk, bennem fel sem merűlt olyan gondolat hogy elcsábítsam őt a feleségétől, és ő is csak haverilag közeledett hozzám. Viszont most legutóbbi találkozásunkkor nagyon gyengéd volt velem, elkezdett puszilgatni, megfogta a kezemet és simogatta, mélyen bele nézett a szemembe és mondta hogy nagyon csinos vagyok... Én attól félek hogy csak egy ágykalandra szánna engem, de persze az is megeshet hogy tényleg megtetszettem neki, de én ez utóbbit kissé kötve hiszem mert feleségével jó a kapcsolatuk...
2009. nov. 1. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Üríteni akar egyet ;-)
2009. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Találkozz vele ritkábban és akkor talán leakad rólad. Ha az sem segít, akkor mondd meg neki, hogy használjon mást, ha ennyire félre akar lépni, de ne téged.
2009. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!