Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ezt soha nem értettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt soha nem értettem miért lehet, szerintetek?

Figyelt kérdés
azt szeretném kérdezni ha csak úgy sétáltok és jön veletek szembe egy fiú és mielött még elsétálnátok mellette és ő rátok néz és mondjuk mosolyog akkor milyen esetben néztek rá és mosolyogtok rá vissza? ha helyes a gyerek vagy csak simán szimpi vagy normál? vagy amilyen kedvetek van de tegyük fel nincs rossz kedvetek? és mikor nem is néztek rá vissza pedig tudjátok hogy rátok pillant? mert nekem ha ránézek egy lányra akkor általában nem néznek rám mintha nem mernének vagy nem tom direkt másfele néznek :S és csak 2 dolog jut eszembe ami miatt lehet ez 1. hogy nagyon helyes vagyok és félnek 2. hogy nagyon ronda vagyok és nem néznek rám mert nem tom :S szerintem az utóbbi :D bocsi a hosszért :D
2013. szept. 2. 20:02
1 2
 1/11 Kócos boszorkány ***** válasza:
Én nem nagyon szoktam visszamosolyogni, mert (jogosan) felbátorításnak vennék és esetleg odajönnének hozzám. Ezt próbálom elkerülni, ugyanis párkapcsolatban élek, nem ismerkedem.
2013. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jobban szeretem, ha odajön, és elmondja, hogy mi a helyzet. Nemigen szeretem, ha néznek.
2013. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Deliverance ***** válasza:
Sok mindentől függ. Nekem például attól is, hogy az adott napon mennyire érzem jól magam a bőrömben (passzos ruhák, stb..) De alapvetően mindenkire visszamosolygok, már természetesen jön. :) Sokan zavarba jönnek. Szóval ne aggódj, nem hiszem, hogy veled lenne baj.
2013. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez érthető nem is minden lányra gondoltam hanem ritkán ha ezt csinálom akkor semmi :/
2013. szept. 2. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:
A lányok többsége (én is) fél szemezni a fiúkkal...
2013. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam :/ pedig mindig olsavom itt hogy így nézet meg úgy szemeztünk azt nekem azek furcsák :/
2013. szept. 2. 20:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is zavarba jövök, inkább félrenézek, vagy direkt rá sem nézek az adott fiúra. Még rosszabb esetben csinálok valami béna dolgot zavaromban, nekimegyek egy oszlopnak, vagy valami.
2013. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor az oda vissza bézésnek nincs köze a kin3zethez? :)
2013. szept. 2. 20:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam nincs köze a kinézethez. Egy nap alatt vagy 100 járókelő mellett is elhaladok, egyik olyan, mint a másik, mennek a dolgukra, én is az enyémre, nincs mit nézni rajtuk. Viszont néha észreveszem, h vki engem néz, olyankor visszanézek. Ha erősen bámul, az zavaró, olyankor elkapom a tekinketem, ha csak szemügyre vesz és mosolyog, akkor kedvességből visszamosolygok és azután kapom el a tekintetem, nehogy leszólítson, külsőtöl függetlenül, mert nem szeretek utcán ismerkedni.
2013. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jó köszönöm :D de én nem is szoktam bámulni max megnézegetni :D
2013. szept. 2. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!