Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nektek nagyobb elismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek nagyobb elismerés az, ha más nők jobban megnéznek, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Azthiszem igaz is, hogy a nők többsége nem a férfiaknak öltözik, hanem a többi nőnek. Szebbek, csinosabbak akarnak lenni másoknál, ezért is van az, hogy a csajok egymást jobban megbámúlják, mint bármi mást. Nektek tényleg jól esik, ha sok nő néz meg titeket? Főleg, ha a másik is nagyon szép?

Illetve elég sokszor észrevettem, hogy a méregetés kölcsönös, van amikor egymás szemébe is néztek másodpercekig, miután végigmustráltátok egymást. Ilyenkor nem jösztök zavarba? Vagy egyáltalán akkor mi történik köztetek, milyen komunikáció ez?


2013. szept. 2. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

jösztök XDDD

Ezen besirtam!:DDD

2013. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A „jöttök” és a „jösztök” igealak egyaránt helyes. Előbbi köznyelvi, utóbbi pedig nyelvjárási forma (pl. Kelet-Magyarország egy részén, valamint Erdélyben is így mondják).
2013. szept. 2. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a nap kérdése. :D

Lehet, hogy én vagyok fura, de én a magam kedvéért öltözök ki és szarok a többi csajra, pasira.

Nem, inkább már rájuk se nézek, anélkül is tudom, hogy néznek ki. Plázamacskák meg pávák.

2013. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!