Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogyha egy barátommal vagyok és pofázok, a csajok sokkal nagyobb eséllyel és sűrűbben néznek meg?

Figyelt kérdés
Például volt olyan, hogy buszon voltam, haveromank mondtam a magamét már egy ideje, erre hátrafordult egy 14-15 év körüli lány és rám nézett meg mosolygott is kicsit, aztán valamit súgdolózott a barátnőjének és kicsit nevetgéltek is. Máskor haverommal sétáltam előttem két csaj, akkor is egyszer csak egy szép csaj hátraforudlt csak úgy és rám mosolygott. Aztán ezt a csaj láttam a sulimban, akkor is hátrafordult egyszer és nézett. Meg olyan is volt több haverommal is, hogy megyek, dumálgatok nem is veszem észre, egyszer csak szól valamelyik haveorm, hogy néz egy csaj engem. Mondom oké, ki is? Mert én észre sem veszem sokszor amúgy. XD
2013. aug. 31. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nézték h mi a francot beszélsz már annyit.. :D
2013. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért néznek téged, mert ordítasz az utcán :D
2013. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kimondtad te magad sokat pofázol, méghozzá hangosan, másokra tekintet nélkül.
2013. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mosolyognak, mert röhögnek rajtad. Ikszdé.
2013. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!