Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg itt egyesek, hogy az efebofília NEM egyenlő a pedofíliával?

Figyelt kérdés

Az előbbi a 14-16 évesek iránt érzett vonzalmat jelenti, míg a pedofil a gyerekeket "szereti".

14 év felett legális a szex, nem értem, hogy miért viselkedik mégis mindenki úgy ezen az oldalon, hogy a 14 és 16 közötti lányokhoz vonzódni valami fertelmes bűnt. Komolyan, már némelyik 13 éves is kész nőnek néz ki!


2013. szept. 3. 14:28
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
1) a homoszexualitás nem implikál kort: ott is lehet korkülönbség, sőt tinik is lehetnek homoszexuálisok, 2) mennyiben más, ha két 14-15 éves lefekszik egymással (mindennapos dolog), mintha az egyik pl. 20-24 éves?
2013. szept. 3. 14:54
 12/38 anonim ***** válasza:
75%

az hogy némely 13 éves kész nőnek néz ki nem felnőtt! nem érett! ráadásul az érettebb 14 évesek még fel is fogják, hogy még nem kellene szexuális életet élni.

természetesen nem mind1, hogy egy 20 éves jár egy ilyen tinivel vagy egy 30. az utóbbi teljesen felfoghatatlan, és átlátszó, hogy mit akar.

van olyan pasi aki 32 éves fejjel jár 16 évessel... de komolyan az ilyen mit akar? aztán ha a lány betölti a 18at lapátra kerül?

persze vonzódni lehet, de azért nem kellene cselekedni is. az ilyen inkább tartaná magában.

2013. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
82%

Senki nem mondta, hogy egy 30 éves meleg férfi nem vonzódhat ugyan úgy egy 14 éves fiúhoz. Ez esetben nem látok köztük és közted különbséget.


Az, hogy kettő 14 év körüli ember együtt szexel, megint csak nem egy jó dolog, mivel még gyerekek. Viszont ők egy korosztályba tartoznak, így valószínűleg a szexualitáson kívül lehet köztük bármi más is. Mivel a te korod nem határoztad meg, így nem is tudom, hogy pontosan mennyi korkülönbségről beszélünk. Egy 15 éves lány egy 20 éves sráccal nem egy nagy gond, bár én személy szerint nem tudom megérteni. Viszont az, hogy egy harminc akárhány éves férfi csinálja ugyan ezt, az már megint egy más dolog, mivel megvan nekik is a maguk korosztálya.


Ha te ezt nem látod be, az már nem az én dolgom. Ennek ellenére ne várd, hogy én rábólintsak bármi ilyesmire(na nem minta az bármin is változtatna).

2013. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
38%

Valahol elcsúsztatok...

Ki mondja, hogy aki megdug egy 14 éves csajt, az komolyságot, érettséget akar tőle?

Az csak szűk puncit akart, és megkapta, és vége.

Én is sokszor megnézem őket, és a de megdugnám érzés bennem is ott van.

Szerintem ha lesz olyan, akinél van esélyem rá a közeljövőben, azt megdugom, a fent említett okbl, nem feleség kezdeménynek.

Mondhatjátok, hogy nekik nem való a szex, meg a társadalom nem fogadja ezt el.

De erre lettek nevelve a társadalom és a szülők által is.

Azért néznek ki így, és viselkednek így.

2013. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Persze, úgy öltözik és viselkedik, de ettől még nem biztos, hogy tisztában is van vele, hogy mit jelent a szex, és hogy azt is felfogja-e, hogy csak arra kell, semmi másra.

Ebben a korban sokan nincsenek tisztában magukkal sem, nemhogy azt felmérjék, hogy mit akar a másik és az rájuk nézve milyen következményekkel járhat.

2013. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
31%

15ös, nem fogyatékosok, csak fiatalok...

Úgy beszéltek róluk, mint ha valami elmegyógyintézetesről lenne szó, hogy azt akarja valaki megdugni.

Elárulom neked, a mai 14-5 évesek jobban tisztában vannak a szexualitással, mint mi öregebbek voltunk 16-7 évesen.

2013. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
94%

#14


"Ki mondja, hogy aki megdug egy 14 éves csajt, az komolyságot, érettséget akar tőle? Az csak szűk puncit akart, és megkapta, és vége. " Senki nem mondta, hogy többet akarna tőle, mivel nem is valószínű, hogy kaphatna. Viszont nagyobb probléma, hogy a 14 éves lány jó eséllyel kapcsolatot akar tőled. Nem hinném, hogy a 14 éves, aki elmegy egy buliba, az egy éjszakás kalandokat keres, csupán azért, mert valaki részegen fel tudja szedni. Ha mégis, és ezt tisztázzátok is, akkor tőlem aztán hajrá.


Az megint más kérdés, hogy akinek felkínálkozik egy 14 éves gyerek, annak azt a lehetőséget már ki is kell-e használni. Én személy szerint nem vonzódom a 14 évesekhez, mondjuk többre is becsülöm magam annál, mintsem hogy gyerekeket dugjak. Ezt persze mindenki eldönti magának.


" erre lettek nevelve a társadalom és a szülők által is.

Azért néznek ki így, és viselkednek így." Ez megint csak egy remek kifogás arra, hogy a felelősséget áttoljuk másra. Számomra egy nő nem attól lesz vonzó, hogy felvesz egy feszülős ruhát, kisminkeli magát, vagy esetleg a mellei is elkezdenek nőni. Senki nem mondta, hogy fogyatékosok lennének, csupán naivak, mint a legtöbb gyerek, akihez ha odamegy egy nyáladzó 25 éves, hogy milyen jól néz ki, akkor egyből nagylánynak gondolja magát.

2013. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Ennyire magad ellen érzed ezt a világot? :)

Én csak a kérdésre válaszoltam,egy szóval se mondtam,hogy én megvetlek.

2013. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:
0%
Egyébként 14 a beleegyezési korhatár akár azonos akár különböző neműek közti szekszuális kapcsolat esetén,és énszerintem a 12-13 év körkülönbség még nem gáz ismerek is olyat hogy lány 16 éves fiú meg 27 ,de azért ha má egy 14 vagy 16 éves egy 40 évessel szekszel az má szerintem sok lenne mert az már simán az apja is lehetne.De a lényeg az hogy 14 év feletti személy akárhány évessel szekszelhet de ha pl.a 14 éves belemenne egy olyanba hogy mondjuk egy 50 évessel szekszeljen én aszt mondanám a 14 évesre hogy nemnormális mert azé má a 14 éves nem kisgyerek legyen tisztában azzal mibe egyezik bele,legalább is ez a én véleményem.
2013. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
21%

Amúgy ki nem fossa telibe, hogy mit gondol róla a társadalom?


"Szemforgató hamis papok" gyülekezete.

2013. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!