Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg itt egyesek, hogy az efebofília NEM egyenlő a pedofíliával?

Figyelt kérdés

Az előbbi a 14-16 évesek iránt érzett vonzalmat jelenti, míg a pedofil a gyerekeket "szereti".

14 év felett legális a szex, nem értem, hogy miért viselkedik mégis mindenki úgy ezen az oldalon, hogy a 14 és 16 közötti lányokhoz vonzódni valami fertelmes bűnt. Komolyan, már némelyik 13 éves is kész nőnek néz ki!


2013. szept. 3. 14:28
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem egy nagymellű szép csajtól senki nem kéri el szex elött a papírjait, hogy hány éves.

És most lehet álszenteskedni, hogy ti biztos nem, de közben meg biztos hogy bele mennétek.

ÉS akármennyire is kis gyerekesnek hiszitek a 14 éveseket, ők is tudják a dolgokat, és ha buliba mennek, ott nem életük szerelmét keresik, hanem szexet.

2013. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
96%

Ne magadból indulj ki!


Addig igaz, hogy mindenki megnézi a szép, csinos lányokat és mivel nincs senkinek a homlokára írva, hogy hány éves,

könnyen lehet, hogy a tudtunk nélkül egy-két érettebb 14-16 évesre is sikerül olyan szemeket meresztgetnünk...


DE a megbámulás és a tettek között óriási különbség van.

Nagyon tévedsz, ha azt hiszed, hogy mindenki kihasználná a helyzetet és megfektetné a nagymellű gyereklányt.


És NE gyere azzal a hülyeséggel, hogy papírt senki nem kér, mert nem is kell!

5 perc általános beszélgetéssel bárkiről ki lehet deríteni, hogy melyik korosztályba tartozik, még csak erőlködni sem kell.

2013. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
71%
Én bírom a 14-16 éveseket, tudom mi az efebofília de nem mondanám, hogy az vagyok mivel a 30+-os nőket is megnézem. Egyszerűen egy 15 éves lány nagyon szexi tud lenni és beindítja a fantáziámat, akkor pedig már nem a korát nézem. De egyetértek veled, ezen az oldalon úgy dobálóznak ezzel a szóval mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne bárkit pedofilként elkönyvelni.
2013. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
66%

Erkölcsileg én is elítélem az efebofíliát is, de valahol megértem a kérdezőt.


A mai lányok pici koruktól kezdve, mintha rbancnak készülnének. Már a szülői nevelés is ebbe az irányba tereli őket. Az apa és a lány között tabutéma a szex, az apa nem szól bele a lánya öltözködésébe, az apa semmit sem tud a lánya fiúzásáról. Részben azért mert az apa számára kellemetlen vagy azt hiszi hogy a lánya számára kellemetlen, részben meg azért mert azt gondolja hogyha nem tud róla akkor jobb vagy nem is akar tudni róla (és reménykedik a legjobbakban.) Eközben az anya végig a lánnyal van. Példakép a lánya számára, öltözködésben és viselkedésben egyaránt. Mint egy barátnő. A lány utánozza az anyja stílusát, közben figyeli a többi lányt és rájön hogy mitől lesz valaki menő. Elkezd ő is úgy öltözni és úgy sminkelni, úgy viselkedni. Innen jön az hogy a 12-14 éves lányok megkérdik hogy ciki ha nem volt még barátom vagy ciki ha még nem csókolóztam. Az anya többet tud erről a folyamatról, mivel ő is átélte már, de sokmindent maga előtt sem akar bevallani. Ezért lényegében segíti a lányát, hogy minél nagyobb Qrva legyen belőle. Mert számára ez dícsőség, hogy az ő pici lánya milyen érett és "intelligens" nő. Már megnézik a fiúk és juj de büszke rá.


Az is lehet benne van, hogy a mai lányok gyorsabban nőnek. Állítólag előbb jelentkezik a menstruációjuk is. Vannak erre összeesküvéselméletek, hogy egy szándékosan vezetett dologról van szó, ahol a hormonkezelés is szerepet játszik. Én nem tudom mi az igazság, de tény hogy a mai 14 évesek is már szinte kész nők és sokan nem találnák el a korukat.


Én undorítónak tartom a tinipcsák szédítését, de attól még ez egy valós dolog. A lányok szeretik, mert nagyok lesznek tőle. A férfiak szeretik, mert miért ne. A férfiak oldaláról könnyű megmagyarázni. Nőnek néz ki, kívánatos, érett a szexre, kívánja a szexet, bejön neki a férfi és "Hát nemsokára úgyis megbsszák, akkor már inkább én csináljam" Női részről kívánatos dolog, hogy a pasi aki először megdugja tapasztalt legyen és tudja mit csinál (Mivel nincsenek rendesen felvilágosítva sem a fiatal lányok, sem a fiatal fiúk. Ezt érzik és azt is érzik hogy kellemetlen. Mert a szex csak tabutéma, még azok között is tabu beszélni a szexproblémákról akik szexelnek. Kell valaki aki megtanítja a gyerekeket). A férfiak meg persze élvezik hogy elvehetik egy lánynak a szüzességét, először nyúlhatnak hozzá és kb betaníthatják őket. Na meg menő ezzel eldicsekedni.


Az iskola nem ad etikai nevelést, csak felületesen elmagyarázzák, hogyan kell bszni. Az alapvető higiéniai dolgokkal legyenek tisztában meg azzal hogyan védekezzenek a betegségek és a nem kívánt terhesség ellen. Aztán mindenki hűbelebumbele, ahogy akarja. Ennyi lenne a nagy felkészítés az életre.


Persze ezt törvények is szabályozzák. Elég beteg törvények. 14 éves kornál húzzák meg a határt, de közben ezek a kislányok már nőnek néznek ki és sokan élnek szexális életet.


Már csak az kéne jöjjön hogy az iskolai felvilágosítást bemutatás és valós gyakorlat kövesse. Amikor nemcsak beszélnek nekik a szexről, hanem egy gyakorlat keretében beavatják őket. "Lányok, most mindenki öltözzön át és feküdjön fel az ágyra. Nemsokára mindenkinek a számára kijelölt mentor megkezdi az órai foglalkozást. A tanórán való részvétel kötelező"

Olyan igazi sötét orwelli utópisztikus világ lenne :D


Én leginkább a lány szüleit hibáztatom az ilyen esetekért. Mert milyen nevelést kaphatott az a gyerek aki ilyen helyzetekbe keveredik. Függetlenül attól hogy felnőtt férfi az akivel kefél. A gyerek nincs etikailag felvilágosítva. Nem kapott igazi mintákat a szüleitől. Sem a konfliktuskezelő képessége sem a párválasztási gondolatai nincsenek kifejlesztve. A szülők nagy ívben tojnak rá, hogy foglalkozzanak ilyen téren is a gyerekkel. Ezért nem is lehet csodálkozni, hogy egy kislány idáig fajult.


Persze a férfit is elítélem. De a férfi oldaláról a társadalom más esetekben is elfogadja a szexet. A prostitúció használata is lassan mintha már normálisnak tartott dolog lenne. És az amikor már ennyire gyakoriak és természetesek az egyéjszakás kalandok, hogy kb ismeretlenül bárki összekerülhet bárkivel. Na meg az hogy ez a médiától mekkora megerősítést kap. Minden második műsorban (film vagy sorozat) megjelenítenek egy egyéjszakás kalandot, ezzel elfogadhatóvá teszik ezt az emberek között. Szóval én nem csodálkozom már hogy a felnőtt hímneműek és kislányok bsznak egymással.


De sztem az nem egy egészséges férfi aki ilyet csinál. Oké hogy vágykeltű, de egy dolog vágyni valamire és más megtenni. (Persze az hogy más is megteszi elfogadhatóvá teszi magát a cselekményt az egyén számára és csökkenti a szégyenérzetét) Vannak azért olyan férfiak, akik csodálkoznak ezen és valami förtelmes dolognak tartják hogy egy olyan nőneművel létesítsenek szexuális kapcsolatot, aki korban a lányuk lehetne.

2013. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
37%
Szépen összefoglaltad.:) Az biztos, hogy valami nagyon elcsúszott a nevelésben. Én úgy gondolom, hogy lehet akármilyen szenny a média, a szülők ezt tudnák ellensúlyozni, és ez a sok behatás lepattanna egy szellemben kellően megerősített gyerekről.
2013. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
63%

Igen, teljesen igazad van. A szülőknek ellensúlyozniuk kéne. Mert elsősorban a család feladata az. És egy családias közegtől ezt várnánk el.


Mégis a szülők az államra bízzák. Az állam meg nagyon sajátos megoldást ad. Néhány törvényt felállít, de attól még nincs megoldva semmi. Eközben az állam eltűri vagy támogatja azokat a médiumokat (legalábbis nem ellenzi), ahol nyílt felhívás van a lolita effektusra. Nézzük csak meg, milyen sok férfiaknak szóló terméket (árú, óra, ruha, ékszer stb) lehet eladni fiatal, már-már gyermekien fiatal nőkkel. Nemcsak kihasználják a férfiak efebofíliáját, hanem tovább is gerjesztik ezt és megerősítik a vágyukat azzal, hogy elfogadhatóvá teszik. Az egész meg egy nyílt dolog és bárki számára világos lehetne. Mégsem vált ki közfelháborodást. Törvényileg szabályozni ennek a cselekménynek az elkövetését, olyan mint szrnak egy pofon. (Főleg hogy nem is szabályozzák rendesen és ha elmúlt 14 vagy mennyi indulamandula.) A neveltetéstől kellett volna szabályozni az egész folyamatot. Az erre a tettre késztető dolgokat ki lehetett volna gyomlálni a médiából és törvényileg azt is visszaszorítani. És az iskolák részéről biztosítani a megfelelő biológiai és etikai felvilágosítást.


De ha a szülők ennyire balfszok, hogy az államtól várják el ezt... XD Érted, az állam. Az aki bürokratikus eszközökkel és hideg vérrel zsákmányolja ki a társadalmat évszázadok óta. Én nem bíznék semmilyen olyan államban, aki 20-30 évvel ezelőtt még vígan éltetett egy ember és életellenes eszmerendszert (nem konkrét államra gondolok hanem általánosan európára vagy a világra értem). Most meg mindenféle szép szónoklattal próbál tanúbizonyságot tenni pálfordulásáról és egy új irányzattal old meg mindent. Miközben elkendőz olyan súlyos megoldásra váró problémákat, mint a fiatalság nevelése, ami ehhez a kérdéshez is hozzátartozik.

2013. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Igaz, pedig pontosan a fiatalokra kellene nagy hangsúlyt fektetni, mert nem mindegy, hogy ők mit adnak majd tovább a következő generációknak.

Előre félek attól, hogy sikerül-e majd normális embert nevelnem a leendő gyerekeimből, de az biztos, hogy már egészen kis kortól nagyon tudatos hozzáállásra van szükség, és rengeteg időt és energiát kell befektetni a nevelés során, amiből persze egyre kevesebb van.

2013. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
91%

USA sok államában nem legális. és amúgy nem a 14-16 évesekről van szó hanem a kamaszokról. Ha egy felnőtt férfi kamaszokra bukik azaz fejlődőben lévő leánykákra akkor egyértelműen beteg. Ez nem pedofília, de hasonlóan rossz.

Őszintén szólva egy egészséges ember magát a személyt nézi.

De a te esetedben nem erről van szó. Az ilyen emberek akiket a kamaszok fognak meg sokkal inkább, azaz nem a személyt nézi hanem egy bizonyos dologra izgul, egy bizonyos dolog érdekli, az perverzió.

Ha egy 13 évesre bukik egy felnőtt akkor az a 13 éves biztos hogy sérül lelkileg, hisz pont a tisztaságuk miatt is izgulnak rá ezek a betegek. Ha pedig nem akarnának fájdalmat okozni vagy liliomtiprást okozni a felnőtt don juanok akkor várnának még 5 évet, amíg a gyerek fel nem nő. Ehhez erkölcs kell. Szóval egy ilyen ember aki 13 évest akar elcsábítani, akárhogy is nézzük, nagyon perverz, beteg. Ha pedig nem az akkor várja ki amíg megérik az aktusra élete szerelme.

2013. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
47%

24-es. Te össze vissza beszélsz hülyeségeket.

A prostitúció használata is lassan mintha már normálisnak tartott dolog lenne.


A férfi prostitúció gyakoribb, csak úgy mondom. És ezek a perverz kérdések csak a társadalom kis rétegét érintik. Egy normál ember nemhogy ezen kiakad de még azt sem szereti ha megcsalja a párja. Te túlzottan szabadjára engedted a fantáziád. Nem kellett volna mert senki sem lehet büszke egy ilyen durva és erkölcstelen lelkivilágra.

2013. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
83%

"A mai lányok pici koruktól kezdve, mintha r .bancnak készülnének"


Egyértelműen cáfolom. Persze ha pesten a nyugati körül ólálkodsz nap mint nap akkor megértelek. De az én ismerőseim tizenévesen simán csak főzni tanulnak, barátokkal járnak el, sőt nem is sminkelnek. Az ő nevükben kikérem az általánosításod. Lehet hogy te nagyon rossz környéken laksz vagy csak a saját erkölcstelenséged miatt csak a rosszra figyelsz fel.

Amúgy a többi dologgal egyet értek amit írtál, de ezek alapján elég pervi.nek tűnsz =S komolyan hogy lehet tiniplcsanak hívni normális tizenéveseket is? Talán mert a te fejed nem jó helyen gondolkodik és e.rotikus álmaidban kergeted őket, de a többségük nem érdemli ezt a kifejezést, hisz ők még terelhető gyerekek. Az csak rólad árulkodik ha ilyen neveken hívod a fiatal lánykákat, azaz rosszak a gondolataid velük kapcs.

2013. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!