Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg itt egyesek, hogy az efebofília NEM egyenlő a pedofíliával?

Figyelt kérdés

Az előbbi a 14-16 évesek iránt érzett vonzalmat jelenti, míg a pedofil a gyerekeket "szereti".

14 év felett legális a szex, nem értem, hogy miért viselkedik mégis mindenki úgy ezen az oldalon, hogy a 14 és 16 közötti lányokhoz vonzódni valami fertelmes bűnt. Komolyan, már némelyik 13 éves is kész nőnek néz ki!


2013. szept. 3. 14:28
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
43%
Attol hogy nem 12evessel akarsz szexelni hanem 14evessel , attol meg ugyanugy egy mocskos , aljas , pokolra való pedofil vagy ! Eggyi, ha nemtetszik meglehet dogolni.
2014. jan. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
100%
Valahol igazat adok mind a két oldalnak, a mai 15-16-17 éves szép lányokat bármelyik férfi megdugná, aki ezt itt tagadja az álszent vagy nő. És azzal is egyetértek, hogy az emberek nincsenek tisztába a pedofília fogalmával, csak dobálóznak vele, mint az előttem író retardált. Viszont nem tartom normálisnak, hogy 14 éves lányok egy része hatalmas r*banc, aki azt írta, hogy párkapcsolatot keresnek annak nincs igaza, rengeteg tinir*banc lett! Benne vannak az egyéjszakás kalandokba, alap program péntek, szombat a diszkó, és azt se tartom normálisnak, hogy 50 évessel ha lefekszik egy 14 éves, az nem büntetendő, nagypapája lehetne.... Pedig ezek megtörténnek, és az ilyen átgondolatlan törvények is elősegítik ezeket.
2014. ápr. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
A pedók a gyermeki vonásokra izgulnak fel. Ez mentális probléma, gyógyíthatatlan, úgy is mondhatnám hogy a hardver rossz, akárcsak a pszichopaták esetében. Aki a kis tiniket szereti kizárólag az is defektes, de az biztosan kezelhető, sok oka lehet, pl. fél egy tapasztalt emberhez közeledni, önbizalomhiány stb. Én is ismerek ilyet aki a gyerekekkel, tinikkel, és állatokkal jól kijön de a felnőttekel szemben gátlásos. Biztosan pszichológiai probléma, mondhatnám a szoftverben van hiba, javítható. Lepedózni valakit amúgy tényleg durva... Engem amúgy nem érdekel az évjárat. Ca. 13-50-ig bárki bejöhet, de 19-nél fiatalabb barátnőm sosem volt. 36/f
2014. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondom, szex centrikus a társadalom. A társadalom? A világ. Minden egyes kis rezdülésünk a szexre (ha jobban tetszik: fajfenntartásra) megy ki.

Egyrészről azért érzem erősnek a kijelentést, hogy "minden lány rbinek van nevelve", mert Ad1, téves (egy kalap alá venni mindenkit), Ad2, nem szeretem a szót. (Ribi aki szereti a szexet, de a nő, aki szereti a szexet, azaz megéli a saját szexualitását, rossz. Pedig a szex nem rossz. Ez egy buta szó, ami a nők megalázására találtak ki.)

Azt sem fogom fel, miért húztátok le a 24. válaszolót. Durva a megfogalmazás, de csak a "szélsőségekre" kapják fel az emberek a fejüket - betalált és igaza van.

2014. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
62%

Én 15 évesen válaszolnék erre az érdekes kérdésre.


Pár éve állandóan úgy jártam, hogy megtetszett valaki, aki 20 éves körül volt, és én is neki, mert vele hasonló korúnak vélt. Tekintve, hogy a karakterem, a testfelépítésem nőies. Egyesek a gondolkodásomat is annak vélik, de az most más téma. Egyszer úgy jártam, hogy egy húsz évessel járni terveztünk, de kiderült, hogy 14 éves vagyok (annyi voltam akkor), és nagyon megszeppent, és amúgy végül belement, meg működött is, de kicsit kínosan érezte magát a félreértés miatt. Egyébként nekem 12 évesen se az ilyen éretlen srácok tetszettek, hanem a 20-30 körüli férfiak között voltak az ideáljaim.


Én úgy vagyok vele, hogy egy 14 éves valamelyest jobban tudja, mit csinál, mint egy 10 éves. Persze, ez nem mindig igaz, ahogy olyan is van, hogy még egy 30 éves is hülye, és nem tudja, mibe megy bele. Ebbe felesleges beleavatkoznia bárkinek is, egyéni eset minden kapcsolat, ami efebofil, illetve tizenéves között van, nem lehet csak úgy ítélkezni a témában. Nem véletlen, hogy törvény se tiltja.

2015. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
69%

Na de itt 2 különböző dologról van szó.

Tényleg érett vagy amúgy. Ha látod hogy vannak akik 30 évesen is idióták, a személyt kell nézni nem a kort. És a legnagyobb része a tiniknek már nemileg érett, igazából az a nemi érés időszaka.

Ha valakivel találkozol aki nagyon tetszik akkor azért lehet mert a lelkeiteknek dolga van egymással. Van hogy hosszú távon, van hogy csak rövid távon.

Még születésed előtt eldöntöd kik azok a lelkek akik ebben az életedben is ott lesznek, találkoztok, fejlődtök.

És amúgy lehet furán hangzik, de egy lélek azt is eldönti hogy milyen gyerekkori traumákat fog megélni... Mert a legnagyobb erő abból jön. Minél erősebb valaki annál nagyobb traumái vannak kicsi korban sokszor.

Persze manapság tisztább lelkek születnek :) Ők már olyan családhoz érkeznek akik lelkileg 100%-ban kiegyensúlyozottak. Nincsenek függőségeik, érzelmi problémáik stb.


Na de amit akartam írni: hogy a pedofília vagy efebofília vagy mi a sz@r, az ugyanolyan fetisizmus mint pl a latexmánia vagy hasonló dolgok. Ezek szexuális perverziók. Ha valaki kanos meg kancás lesz egy adott dolog miatt. Ezek lelkileg elferdült dolok amit meg kell gyógyítani.

A te esetedben pedig másról van szó mert az a pasi nem futkos tizenéves csitrik után, sőt, nehezen viselte amikor megtudta a korod. Tehát vele semmi baj sincs.

2015. szept. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

35-ös vagyok


na de elméletben, ha csak az életkorokat nézzük, bőven annak számít. Egyébként fetisizmus és fetisizmus között is van különbség - amíg nem árt vele másnak, pl. latexfetisiszta, addig szerintem egészségére, de pl. egy zoofil azért elítélendő, mert egy állatot bántalmaz azáltal, hogy kielégíti az igényeit.

2015. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

A 16 évesek nagy többségében már gyakorlatilag nők, őket én nem venném ide.


A kritikusabb kor szerintem a 11-15 évesek, itt van sok olyan lány, aki testileg már fejlődőben van, vagy fejlett, de mentálisan még gyerek.


Sok férfi van, aki nem pedofil, de nem érti a felnőtt nők működését, ellenszenvesnek érzi azt, ezért a tisztának érzett (mert lélekben még gyermek) fiatal serdülőket fetisizálja. Ez gond, de könnyen gyógyítható, nem úgy mint a pedofília (ami szerencsére sokkal ritkább). A pedofília inkább neurológiai, ez a serdülőmánia inkább pszichológiai probléma.


Ennél még veszélyesebb, hogy sok szexuális bűnelkövető, akik szintén nem pedofilok, kifejezetten ezt a korosztályt célozzák, mert már többé-kevésbé nőiesek, de gyermeki természetük miatt még igen naívak, ezért könnyű célpontok.


Elsősorban az utóbbi miatt kell vigyáznunk a hasonló korú lányokra.


A serdülőmániás férfiak pedig fogadják el a valódi felnőtt nőket olyannak amilyenek, mert nem romlottak ők, csak másképpen működnek mint a "tiszta" gyerekek/fiatal serdülők. Pszichológus is segíthet. Persze, ha egy ilyen zaklatja a lányunkat, nyugodtan pofozzuk föl terápia gyanánt.

2016. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!