Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális dolog? A csajokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? A csajokkal nagyon kívánom a szexet, de aztán nincs sok téma, és ált csak a szexről szól nekem a kapcsolat. Azonban a fiú barátaimmal nagyon bensőséges kapcsolatot ápolok.

Figyelt kérdés

több barátom is meleg, nincs bajom a melegekkel, sőt velük nagyon közvetlen vagyok. amikor melegekről beszélek ne hidjétek hogy ők afféle dísz bu-zik. soha nem mondanátok meg róluk...


na szóval barátaimmal például ölelés, csók, témázás, és hülyülés, de SEMMI szex vagy ilyesmi. lányokkal meg jókat dugok, de nem tudok velük mit kezdeni. na most ez normális?


Kérem a homározókat hogy ne homározzanak, hanem egyenek halat!


17f


2013. szept. 3. 21:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem, csak dugfni akarok, de a barátaimmal meg mély érzéseim vannak.
2013. szept. 3. 21:31
 12/17 anonim ***** válasza:
de most az miért baj, h nem akar egy bálnával hemperegni?:D arról a kérdező nem tehet, h az "olyan" lányok jönnek be neki:D én meleg vagyok, bár egy fiú barátom sem tudja, így nem tudom, hogy milyen lehet a kapcsolatotok, de szerintem csupán csak igen érdekes és különleges személy vagy:DD legalább is nem vagy mindennapi az biztos:D de ez nem baj!:) szerintem ha jön egy olyan lány, aki mind kívülről, mind belülről megfelel, akivel eltudsz úgy beszélgetni, ahogy eddig egyikkel sem, akkor változni fog a helyzet szerintem:)
2013. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
remélem így lesz :) mert azért eléggé gáz lenne egy ilyen köztes állapotban megrekedni:D amúgy te miért lettél meleg?
2013. szept. 3. 21:45
 14/17 anonim ***** válasza:
az mi h "miért lettél meleg"?:DD így születtem:D talán a barátaid nem? ők heteróból váltottak?:D
2013. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
émmár nemtudom:D
2013. szept. 3. 23:19
 16/17 anonim válasza:

Ezt heteroszexuális homoromatikusnam hívják ha jól tudom:D

Tehát ellenkező nembe nem szeretsz bele, viszont szexuálisan vonzódsz hozzá, a saját nemed meg csak szerelem szempontjából érdekes.

Én is így vagyok vele csak fordítva, meg a lányokhoz vonzódok romantikusan is.:)

16/L

2016. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Előző vagyok:

Úgy lesznek a melegek, hogy elmennek a szivárvány végére, és átesnek a szertartáson.

(JK, így születnek:D)

2016. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!