Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy keltsek jó benyomást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsek jó benyomást a lányoknak akik most jönnek?

Figyelt kérdés

6 osztályosba mentem 2 éve,most lépek a 9. osztályba,és jön 2 négyosztályos osztály.

7-ben még ducibb voltam,de meg voltam a csajokkal,de kikerült egy lista 7.-ben amit az osztály legjobb 2 csaja állított össze és hát 20 fiúból 15. voltam,ami meglepett hogy sokkal köverebbeket is előrébb helyeztek.....

Na de mindegy,most normális testsúlyom van,elvileg jóképű vagyok most,183-5 cm magas,szélles vállú,csak az a baj hogy félénk,illetve csendes,izguló típus vagyok,hogy keltsek jó benyomást a csajoknak?Nem fogok repülni hogy bejelölöm őket egyből,de megtettem a hibát és írtam 2-nek még júliusban..ezeknek köszönjek?Úgyse ismernének fel..


2013. aug. 26. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem ezen kár gondolkoznod úgyse lesz onnan egy csajod se :D
2013. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elmagyaráznám miért csak kicsit hosszú lenne :D
2013. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy mondás : Házi nyúlra ne vadássz.Ha összejönnél valakivel és szétmentek akkor nézheted a fejét még 4 évig minden nap.Nem éri meg osztályból választani. max az utolsó évben.
2013. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl. megtanulhatnál magyarul...
2013. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 : Annak ellenére,hogy félig magyar vagyok,félig meg belgiumi,és 2 éve vagyok Magyaroszágon,mivel a szüleim elváltak,szerintem elég jól tudok magyarul.

Előzőeket köszi,jöhetnek még..

#2 : azért megmagyarázhatnád :D

2013. aug. 26. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!