Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Pénzes pasira vágytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Pénzes pasira vágytok?

Figyelt kérdés

Arra nem gondoltok, hogy ha ez a valaki 16-23 évesen esik bele ebbe a kategóriába, az nem magának lapátolta össze nagy valószínűséggel a vagyonát, hanem apuci-anyuci vette meg őket kilóra? Jönnek itt sokan a "mert akkor biztonságban érzem magam mellette", de arra senki sem gondol, hogyha náluk egyszer véget ér ez az állapot és elfogy a pénz, akkor totálisan életképtelenné válnak, mert semmi közük az önálló élethez?


Valaki adjon már választ ezekre a kérdésekre is, legyen szíves!


2013. szept. 4. 12:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Arra nem gondolsz hogy ne minden lány ilyen ? Aki meg ilyen nem hiszem hogy ilyeneken gondolkodik hogy egyedül majd hogy állják meg a helyüket hanem arra hogy pénz pasi pénz pasi .. szerinted hol érdekli őket a többi ?
2013. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a pénz számít, hanem az ambíció, hogy keresi-e a lehetőségeket, hajlandó-e tanulni, fejleszteni magát, mert a későbbi biztonság, megélhetés szempontjából ezek fontos dolgok. És ugyanez a nőtől is elvárható természetesen, mert manapság egy fizetésből fenntartani egy családot elég nehézkes lenne, plusz én nem is szeretnék kiszolgáltatott lenni egy kapcsolatban sem.
2013. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Neked ez miért is fáj?


Pont lesz..rom,hogy ki milyen pasit akar magának....

Általánosítani meg szerintem nem kéne,mert kevés olyan nő van a környezetemben,akikre illene a leírás.


22/F

2013. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ezért vágynak a 23+ kategóriában :) Nem pedig alatt
2013. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem meg elég sok ilyen ismerősöm van. Pontosabban csak ilyet ismerek, pedig nem bulikban ismerkedek.
2013. szept. 4. 12:36
 6/17 anonim ***** válasza:

"Pontosabban csak ilyet ismerek,"


Elég rossz lehet neked.....

2013. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A pénz bármikor elfogyhat, de valaki eleve lusta dolgozni, akkor ne már h nekem kelljen eltartani. Igen, fontos h mindketten keressünk, mert másképp nem tudunk épiteni, tervezni a jövőt. Nekem is van olyan haverom, aki gazdag, de őt is bevonták a családi bizniszbe, tehát már ő is keres, egy része az övé, és sot dolgozik. Nem mellesleg, abszolút nem úgy nevelték, h neki sok pénze van, és nézzen le mindenkit.
2013. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Akinek van pénze, annak mindig is lesz, hiszen pénzből lehet pénzt csinálni. Az ilyeneknek mindig nagy szerencséjük van, függetlenül attól, hogy hogyan tett szert ekkora vagyoni helyzetre. Nem minden lány vágyakozik pénzes pasira, viszont ha Deák Feri bácsi élvezi a társaságodat nem válik a hátrányodra!
2013. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, elég nyilvánvaló hogy pénzes pasira vágynak. Ez eddig se volt titok. Természetesen bőszen tagadják a dolgot, meg mindenféle pullszöveggel próbálnak ködösíteni, hogy önbizalom, kisugárzás meg radioaktivitás, de érdekesmód mindig lelépnek az első pénzes pasassal, itt meg adják a jólelkű rendes kislánykát...undorító képmutatás.

Mi meg tartsuk el őket...

2013. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván ha valaki tetszik és még pénze is van, akkor az utóbbi tudatában nem fogom ellökni magamtól. Senki se bánja ha a párja gazdag. (a dolgozó korosztályra gondolok)

Ugyanakkor nem is szempont.


Nekem az a szempont, hogy diplomás legyen, vagy legalábbis tanuljon felsőoktatásban. Legyenek életcéljai, akarata ahhoz, hogy a lehető legjobb körülményeket előteremtse magának és később a családjának.


Félreértés ne essék, én is ilyen vagyok, nem vetem meg a munkát, de ezért én is elvárom, hogy a férfi is életképes legyen és a lehető legtöbbet akarja kihozni önmagából.


Ilyen szempontból számít nekem a pénz, de szerintem ez nem akkora tragédia. Nyilván senki sem szeretne nyomorogni, ezért legalább az akarat meglegyen.


22N

2013. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!