Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Pénzes pasira vágytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Pénzes pasira vágytok?

Figyelt kérdés

Arra nem gondoltok, hogy ha ez a valaki 16-23 évesen esik bele ebbe a kategóriába, az nem magának lapátolta össze nagy valószínűséggel a vagyonát, hanem apuci-anyuci vette meg őket kilóra? Jönnek itt sokan a "mert akkor biztonságban érzem magam mellette", de arra senki sem gondol, hogyha náluk egyszer véget ér ez az állapot és elfogy a pénz, akkor totálisan életképtelenné válnak, mert semmi közük az önálló élethez?


Valaki adjon már választ ezekre a kérdésekre is, legyen szíves!


2013. szept. 4. 12:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Én 22/F vagyok, és amim van, azt magamnak dolgoztam össze. A nulláról indulva összehoztam egy nemzetközi netes vállalkozást. Nincsenek milliomos szüleim, közel sem. Nem jómódú családból származom, nincsenek támogatóim.... stb.


Saját erőből is össze lehet hozni a dolgokat, csak ki kell használni a lehetőségeket.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak. Jelenleg ugyan nincs senkim, de soha nem éreztem, hogy azért lenne velem valaki mert a pénz miatt biztonságba lenne mellettem...


Lehet, hogy csak rendes lányokkal hozott össze az élet, biztos van olyan aki a pénzre hajt, de hidd el, nem olyan az összes lány!!!

2013. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

10#-es válaszolónál a pont.


28F

2013. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, amikor Isten az intelligenciát osztotta, akkor te épp a WC-n voltál?!

Unom már ezt a sok rizsát, hogy jaj, a nőknek csak a pénzes, magas, jóképű pasi kell. Get a life, get a job and be smart + kind! Ennyi az egész. Megjegyezném még, hogy a szüleim milliomosok (USD), de kb. senki sem tud erről, mert átlagosan élünk. A szülő általában megtanítja a gyerekét arra, hogy hogyan tartsa meg a vagyont. Engem is megtanítottak rá, úgyhogy hiába is szeretnéd, nem fog elfogyni a gazdagok pénze. ;)

2013. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Unom már ezt a sok rizsát, hogy jaj, a nőknek csak a pénzes, magas, jóképű pasi kell."


Akkor talán tennetek kéne valamit hogy változzon rólatok az összmegítélés. De neeeem, ti nem vagytok hajlandóak kilépni a saját árnyékotokból. Akinek nem lógnak a nemzetibankok a zsebéből és nem sportkocsin jár, azt elegánsan elnevezitek "szűz nyomi lúzer"-nak, és levegőnek nézitek. Az agresszív, tahó, kötekedő idióták meg az alfahímek. De álszent, sunyi szövegből azért bőven kijut még ma is.


"hiába is szeretnéd, nem fog elfogyni a gazdagok pénze. ;)"


USA-ban is ezt gondolták. Aztán kitört a válság...

FAIL.

2013. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én bevallom, hogy igen. Persze, ha halálosan beleszeretnék egy csóróba, akkor nem érdekelne az anyagi helyzete, de általánosságban szólva az egzisztencia igenis szexi.

Tudom én, hogy a mai világban nehéz, és nem nézem le azokat a konkrét férfiakat, akiket ismerek, és nem veti fel őket a pénz, de belegondolva, sokkal vonzóbb számomra egy ügyes, szerencsés, netalántán jó családból való fickó, mint egy nem ilyen.

Nálam ez nem csak a pénzről szól, én nem várom el, hogy eltartsanak, egyszerűen csak a pénzes pasiknak jobb a kiállásuk, főleg ha stílusuk és Bentleyük is van. Engem ez izgat fel. A drága órák, az elegancia, az öltönyök, a jó kocsik, a drága borok, szóval a classység, a "felsőbbrendűség" (nem emberileg értem, ne értsetek félre).

2013. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Előző! Kicsit luxus ku.rva szaga van a dolognak :S
2013. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor először nézd meg a ku.rva deficinícióját.
2013. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!