Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves leszek és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves leszek és még nem volt barátom. Miért tart mindenki defektesnek a környezetemben? Miért nem képesek megérteni? Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok megértetni a környezetemmel, hogy most még nem akarok járni senkivel, mert van elég bajom egy pasi nélkül is. Még sohasem voltam szerelmes, és igazán csak egyvalakivel kezdett alakulni a dolog, de nem jött össze. Még eléggé infantilisnak tartom magam, nem vagyok érett egy komoly kapcsolathoz, futó románcokra meg végképp nem vágyok. Ezt amikor elmondom a környezetemben élő embereknek, akik faggatnak mindig egy jó terápiát javasolnak, és azzal riogatnak, hogy ezzel a mentalitással soha nem lesz senkim. Már vagy két éve ez megy és kezdek teljesen kiakadni...:(
2013. szept. 4. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Engem is mindig noszogatnak anyámék, de nem tudnék olyan lányt hozni, akit elfogadnának, mindenkiben találnak valami hibát. Mondanám, hogy ne foglalkozz velük, de elég nehéz olyan emberekkel nem foglalkozni, akikkel együtt élsz, de legalábbis napi szinten kapcsolatba léptek, szóval én amondó vagyok, hogy lépj fel ellenük erélyesebben és állj ki a saját véleményed mellett. Ha látják, hogy nincs esélyük eltántorítani a szándékaid mellől, akkor talán békén hagynak. :)
2013. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!