Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi azt állítja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt állítja, hogy nem szerelmes egy nőbe, akkor miért törli ki őt az ismerősei közül egy adott közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még életemben nem töröltem pasit azért a közösségi ismerőseim közül, mert hogy nem volt szerelmes belém:DDD


Biztosan jók az információid?:xD

2013. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A férfi állítja azt, hogy nem szerelmes a nőbe, és a férfi törölte ki a nőt, nem pedig fordítva.
2013. szept. 4. 18:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor kamuzik a pasi.
2013. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam már ilyet. Azért, mert nagyon is szerelmes voltam, csak viszonzatlanul és nem bírtam fájdítani a szívem azzal, hogy naponta látom a képeit meg hasonló. Sokkal nyugodtabbak voltak a napjaim utána. Azóta meg már visszavettem nemrég... Szóval érdekes helyzet, magam sem értem igazán.
2013. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet. Mondjuk mert nem kiváncsi rá? Idegesíti? Ellenszenvesnek tartja? Nincs vele olyna jóban, hogy érdekelje? Telepostol mindent lényegtelen dolgokkal? Stb...
2013. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Logika:azt törlöd akire nem vagy kíváncsi.
2013. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy pontosítsak egy kicsit: a férfi azt állítja, hogy vonzódik a nőhöz, de nem érez szerelmet iránta. Jóllehet folyamatosan azt állítja, hogy nem szerelmes,éveken keresztül próbálta találkozóra hívni a nőt, de a nő ezekre az üzeneteire soha nem reagált semmit. Egy alkalommal már nem csak a közösségi oldalon üzengetett neki, hanem sms-ben is megkérdezte őt, hogy van-e kedve találkozni vele. A nő megkérdezte tőle, hogy honnan tudja a számát, mire ő azt válaszolta, hogy a közösségi oldalról tudja, de ha a nő nem akarja, akkor nem használja többet ezt a telefonszámot. Erre a nő megkérte arra, hogy ne használja, és akkor a pasi kitörölte őt facebook-ról. Utána még azért beszéltek egymással, és a férfi elmondta a nőnek, hogy továbbra is az a helyzet, hogy vonzódik hozzá, de nem szerelmes belé, és egy olyan "kapcsolatot" tudna vele elképzelni, ami egy laza kapcsolat, és amit ő (mármint a férfi) bármikor megszüntethet. Erre a nő természetesen nemet mondott. Ebben az egészben csak azt nem értem, hogy ha nem szerelmes a férfi a nőbe, akkor miért próbálta meg őt éveken keresztül randevúkra invitálni, majd pedig miért törölte őt a közösségi oldalról?
2013. szept. 4. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az emberek nem ilyen egyszerűek, ahogy te gondolod: tetszik neki akkor utána megy, nem tetszik neki akkor hagyja. Ennél ez kicsit bonyolultabb. Például nem bírta ki, hogy nem kaphatja meg amit akar, sértette a büszkeségét stb.
2013. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy működik, hogy az ember csak azt hívja találkára, vagy azt akarja megkapni, akibe jujdenagyon szerelmes. A világ nem ilyen rózsaszííííínke. Lehet, hogy vonzódik a nőhöz, tetszik neki és megsértődött, mert a nő nem viszonozta az érdeklődést.
2013. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, ha úgysem foglalkozol vele? Nyílván azért törölt, mert elege lett a visszautasításokból és nem vagy jó reklám neki, mert többszörösen hülyét csinált magából.
2013. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!