Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak egy igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak egy igazi szerelem létezik az ember életében?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy bár egy embernek lehet sok párkapcsolata életében, de talán mégis csak egy olyan ember van, aki iránt olyat érzel, amit az összes többi iránt nem. Persze egyáltalán nem biztos, hogy pont ez az ember lesz társad egy életen át, de mégis csak őt tudod azzal a szerelemmel szeretni, amellyel mást nem.
2013. szept. 4. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Hm.

Szerintem nem, de az első komoly szerelmet az ember biztos nem felejti el.

2013. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nagy szerelem lehet, de ugy is azt fogod többre tartani akivel egy életen át boldogan tudsz élni és a kettő nem mindig jár együtt


a nagy igazi szerelem csak arra jó hogy jól pofáraessen az ember. A nagy szerelmek mindig sok sírással és szenvedéssel járnak.

2013. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
"Norad" válaszával tökéletesen egyetértek.
2013. szept. 4. 21:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem létezik több is.. nekem volt már kettő :/
2013. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bummer ***** válasza:

Ember függő, van aki szerencsés és jól működik a agyi és érzelmi központja ilyen szempontból.

Nálam így van, nemrég találtam meg azt az egyet, akivel komolyan is gondolom és most először érzem azt amit talán a Szerelemnek neveznek évezredek óta.

Pedig volt nem kevés olyan amikor kapcsolat alakult, hogy ha azokkal maradtam volna simán kijött volna pár év belőle, mint ahogy sokaknál van. De éreztem belül, nem azt az illetőt keresem.

30/F

2013. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ezek a dolgok pusztán szépen csengenek..
2013. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igenis van es vartam ra eleg sokat ameddig vegre megkaphattam azt a lanyt aki a vilagon a legjobban szeretek es nem hiszem hogy lesz meg egy ugyan ilyen erzes mas irant amugy meg egyut vagyuk csak ha veletlenul maskepp alakulna....
2013. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban én is ebben hittem és még akkor is, mikor megismertem az első igazi nagy szerelmemet, ami aztán igazi nagy csalódással ért véget. De aztán megismertem a második igazi, nagy szerelmemet, aki már évek óta a férjem. Azóta tudom, hogy nem feltétlenül egy igazi szerelem létezhet az életben.

Persze minden szerelem más és minden nagy szerelem nyomot hagy bennünk.

2013. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Minden héten csak egy igazi lehet.
2013. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!