Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, kicsit fura, de érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, kicsit fura, de érdekelne a véleményetek. (? ) Lányok/nők?

Figyelt kérdés

Anyukámmal eléggé jó a kapcsolatunk, ilyen témában is szoktunk beszélgetni.

A minap szó esett a barátomról, és mondtam, hogy nagyon szereti masszírozni a hátam és a talpam, és neki is a szülei mikor kicsi volt sokat masszírozták a lábát,azóta valahogy 'megszokta'.

Erre anya azt mondta, hogy én neki ne csináljam, mert egy nőnek nem 'illik' egy férfi talpát masszírozgatni.

Én úgy gondolom, hogy ha szeretünk valakit, bármit megteszünk érte.

Nektek mi a véleményetek erről?

17L


2013. szept. 5. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
anyuka prűd, te meg azt csináld ami neked jólesik :)
2013. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sem gondolom úgy, hogy ez illetlenség lenne.
2013. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nem hiszem, hogy tabu lenne. Ha ez nektek jól esik, akkor senkinek nincs joga beleszólni, hogy mit kezdtek egymással az ágyban.
2013. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mivel első barátom, így nincs nagy tapasztalatom. Nem tudok olyasmikről, hogy mit illik, mit nem, nyitott vagyok, nem ismerek olyat amit megcsinálnék,és megalázó lenne rám nézve. Ezért kérek tanácsokat.
2013. szept. 5. 10:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez nem tapasztalat kérdése... Amit élveztek, tegyétek!

Ha mindig a tapasztalatra, vagy valami domináns ember véleményére adsz majd az életben, soha nem lesz semmi önálló döntésed, és sok olyan dologból nem nyersz örömet, ami NEKED jól esne... :) Kezdj el a talpadra állni, legalább vélemények terén, ha még anyagiakban nem is lehetséges a korod miatt.

2013. szept. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Amúgy eddig is azt tettem ami jól esett. Most is magától kezdte el mondani, és elgondolkodtam...

2013. szept. 5. 10:33
 7/13 anonim ***** válasza:

;) akkor jó vagy, és a "kritikám" tárgytalan (5. vagyok).

Különben meg anyukádnak mért kell tudni, hogy a pasiddal mit csináltok? :))

Oké, én elég távol állok édesanyámtól ilyen téren, de eszembe nem jutna elmondani neki, hogy a barátnőm mit élvez, meg hogyan csókolgatom, stb... :D Az édesanyám az édesanyám, a társam a társam. :P

2013. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádnak elég érdekes felfogása van ezzel kapcsolatban. Én személy szerint semmi rosszat nem látok abban, ha megmasszíroznád a barátod lábát.
2013. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát kérdezgetett róla, és mikor meséltem a gyerekkoráról ez is elhangzott. De intimebbet nem mondok el :)
2013. szept. 5. 10:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Oh értem. :) akkor ez is tárgytalan "rinyálás" a részemről. :D

Ha tehetem, adnék egy tanácsot: Ne beszélgess a pasidról a szüleidnek, mert egy esetleges későbbi problémás élethelyzet miatt (ami eljön, ne hidd, hogy nem! :) ), a családi kapcsolatokat nagyon megrontja (ahogy én észrevettem), ha az anyós, após többet tud, mint kéne. A probléma, az "intimitás" a ti dolgotok, és nem kell, hogy még ezen is csámcsogjon a család. (gondolj bele, egy esetleges vargabetűs időszakban anyukád azon "cukkolódna", hogy még a talpát is te masszírozod, ezért jutottatok ide...) (lehet paranoid a hozzáállásom, de remélem elnézed nekem az őszinteségem. :D)

2013. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!