Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Ill miért csinálja? Kicsit hosszura sikerüld de érdekelne a véleményetek

Figyelt kérdés
Négy éve vagyunk ismerősök egy lány ismerősömmel,eddig nem nagyon foglalkoztunk egymással (csak a szokásos hello-szia és egy pár szót beszélgettünk)régen nem láttuk egymást és amikor nem régen találkoztunk teljesen másként viselkedett.(nekem mindig is bejött mint lány de nem igazán mutattam ezt felé) kettesben voltunk és olyan dolgokrol beszélgettünk mint még azelőtt soha (és nem hiszem hogy én és ő beszélne-e akármilyen ismerősével ilyenekről,vagy csak nagyon kevéssel) és teljesen egy hullámhosszon voltunk(viselkedésünk,izlésünk,és a dolgokrol alkotott elképzelésünk teljesen egyezik) mivel nagyon bejön nekem rákérdeztem lenne-e esély arra h összejöjünk azt válaszolta h nem igazán de szeretne még találkozni velem.de kérdem én h miért? ill ilyen van h nagyon egyeztek (lásd a leírtak) és még sem lesz köztetek semmi a barátságon kívül?
2011. nov. 29. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna megkérdezned! Ha nagyon nincs esélyed, akkor úgyis mondani fogja.

Találkozgass vele, beszélgessetek, de soha többé ne kérdezd meg ezt!


35/F

2011. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem de akk h közeledjek hozzá?
2011. nov. 29. 23:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Személyes vagy netes ismeretség?
2011. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
személyes
2011. nov. 29. 23:26
 5/9 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy ne nyomulj.
2011. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

goto # 1/5 line 2


35/F

2011. nov. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

goto # 1/5 line 2


35/F


mi ezz????????

2011. nov. 30. 21:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Menj vissza az első hozzászóláshoz és olvasd el a 2. sort!


35/F

2011. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a tanácsot de akk h fogom észrevenni h ha esetleg változtak az érzései?
2011. nov. 30. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!