Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye ettől nem lehet semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ettől nem lehet semmi?

Figyelt kérdés
Szóval 3 hete vagyunk együtt a barátommal. ÉN 16 vagyok ő pedig 17. Tegnap átmentem hozzá és hát eléggé elvoltunk. kielégítettem a kezeimmel, ő pedig zsepivel letörölte magáról, ami ugye kijött belőle, majd megujjazott és félek, hogy olyanok voltak az ujjai, mert hiába zsepivel törölte le magát, attól még rámehetett a spermája az ujjaira. De ugye, ha ilyen kézzel is ujjazott meg, akkor biztos, hogy nem lehetek tőle terhes, ugye? : $ Lehet, hülyének néztek, de ez tényleg fontos. Előre is köszi!

2013. szept. 5. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy akármitől is tartanod kellene...
2013. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg hülyének nézünk.
2013. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond. No para!
2013. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy fecske is csinálhat nyarat :)
2013. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj kislány :-) Ne idegeskedj, de legközelebb nézz utána, negogy baj legyen belőle. Sose fogom megérteni, hogy miért jobb utána megkérdezi...
2013. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy a jövőbeli lehetséges problémák elkerülése érdelében állítsatok fel fordított sorrendet.
2013. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg tisztálkodás után kezet is moshatott volna, ha elég igényes magára a pasid. De nem aggódnék a helyedben, bár ha jutott cucc a kezére és azt szépen beléd kente, akkor bizony van esélye annak, hogy bab legyen belőle. Kissebb, mint a sikeres lottó ötösnek, de ugye az is esély.
2013. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :$ Ez tényleg nyugtató volt!
2013. szept. 5. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!