Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ez terhesseg, mert most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez terhesseg, mert most meg nagyon nem szeretnem (egyetem stb. )? PMS tuneteknek meg koraiak szerintem ezek vagy az is lehet hogy nagyon felek a terhessegtol es produkalom a tuneteket?

Figyelt kérdés
Julius 10.en vesztettem el a szuzessegem, masnapra megjott (5 napig tartott) viszont augusztusban, napra pontosan, (11. en) habar meg is jott csak 3-4 napig tartott,4. ik nap nagyon keves volt, szinte semmi.11. en kellene megjonnie, de nagyon felek hogy nem fog megjonni mivel mar tobb mint 1 hete hogy erzekenyek a melleim,2 napja enyhen fajdogal a hasam,de nagyon kicsi ideig, ugy erzem mintha megjonne es megsem es a derekam is neha faj, mintha tobbet kellene pisiljek is mint maskor. Feher turos, darabos folyasom szinten 2 hete jelentkezett, azota is tart, mindig is volt feher folyasom de ez valahogy olyan fura.Augusztusban a menzesz utani 2 hetben tobbszor is voltunk egyutt a baratommal, azota nem, ha akkor csuszhatott be "hiba" ennyi ido alatt nem jelentkezhetnek a tunetek, szoval ez ha terhesseg akkor az juliusi lehet,igaz? lehet en stresszelem tul,de mar nem birom idegileg. Kivancsi vagyok a velemenyekre, hatha lenyugodnek valahogy.
2013. szept. 5. 19:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezt kifelejtettem: Ovszerrel vedekeztunk mindig!!!
2013. szept. 5. 19:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz terhességi tesztet? Már is kiderülne minden.. :) Viszont a fehér,túros folyás az azért van,mert gombás fertőzésed van.
2013. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Várok a menzesz napjáig, ha késik tesztelek. Addig is megpróbálok megnyugodni mert tudom hogy attól is késhet ha ezen idegeskedek..csak kiváncsi voltam a válaszokra. Köszönöm :)
2013. szept. 6. 09:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana elmenned nőgyógyászhoz is ha ilyen folyásod van,mert evvel a párod is fertőzheted,illetve nálad is lehetnek nagyobb gondok.
2013. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!