Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyit buliztok/szórakozto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit buliztok/szórakoztok egyetem mellett?

Figyelt kérdés
légyszi azt is írjátok oda, milyen szak :)
2013. aug. 30. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen...ahol a legtöbbet buliztok oda megyek én is :DD
2013. aug. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok főállásban egyetemista, és nem jártam bulizni akkor sem, amikor nappalis voltam, de nem feltétlenül azért, mert ne lett volna rá időm, hanem mert egyébként sem vagyok olyan típus. Szóval alkalmatlan vagyok a kérdés megválaszolására. És fogalmam sincs, minek írogatok ide akkor. :D
2013. aug. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. csak érdekel :D

2. xDDDD

2013. aug. 30. 00:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt év amit végigbuliztam. Pedig kétszakos voltam nappalin. De kit izgat? Előadásokra nem kell bejárni, csak a mócsing megy, szemináriumokra kötelező, de azokat meg jól kell felvenni, nem túl korán és akkor van idő aludni. És a beadandókat meg meg lehet írni 1-2 délután alatt.

Aztán szerencsére a szakdogák idejére benőtt a fejem lágya és alább adtam a heti 4ből.


Pszichológia, történelem.

És mellette még részmunkaidőben dolgoztam is :D Idővel hozzászokik a test a 4-5 óra alváshoz simán.

2013. aug. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 2 év múlva tervezem, hogy megyek (mivel halasztok) de nagyon nagy bulizások nem állnak szándékomban...

de a romkocsmák azok jöhetnek majd dögivel, azokat imádom :D

L

2013. aug. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bulizni évi kétszer. :D

Viszont egyéb kimozdulások heti két-háromszor, esetleg négyszer.

Idő lenne többre is, csak ennyiszer nem lenne kivel, meg kicsit otthonülős is vagyok.

2013. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!