Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem hülyeség amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem hülyeség amit a lányok csinálnak?

Figyelt kérdés
A velem egykorú lányok, (15 év), azt várják hogy most jön el az igazi szerelmük, mindenki a szőke hercegre vár, akivel leélhetik az életüket, házasság, gyerek stb. És mind ezt egy fiúval akarják, nem tudják elképzelni hogy lehet hogy csak huszonévesen találják meg a megfejelő partnert.De ez nagy valószínűséggel nem most fog bekövetkezni, hiszen még alig éltek. Ezt miért nem látják reálisan? Vagy én nem látom jól?

2013. szept. 5. 20:33
 1/7 Bummer ***** válasza:
100%
Hormonok, ösztön. Régen is ilyenek voltak a lányok. De ez a jobbik mert legalább korrekt dologra vágynak, amire amúgy a húszon és harmincas nők is.
2013. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányok mindig is ilyenek voltak. Van, amelyik egy jókor eleresztett kedves mosolyból is már házasságot tervez. Szokj hozzá. :)
2013. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Álmodoznak, de ne irigyeld tőlük. Bőven lesz alkalmuk ebből felnőni.
2013. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is lány vagyok, de nekem ez akkor is fura:)
2013. szept. 5. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valahol lelke mélyén a legtöbb lány/nő szerelemre vágyik, ez nem olyan meglepő szerintem. Már egészen kislány korban is, amikor még csak játékokkal játszanak a lányok, akkor is szerelmi sztorikat játszanak, később ilyen meséket, filmeket, sorozatokat néznek, aztán elkezdenek jóban lenni fiúkkal, megtetszenek nekik és szeretnék megvalósítani, ami korábban is folyton ott volt a fejükben.

De nincs ezzel baj.

Egyébként én pont hogy nem így látom a 15 éves korosztályon... minél több pasit akarnak, aki udvarol nekik, lehetőleg minél többel csókolózni, lefeküdni, ez a jellemzőbb. és ez sokkal rosszabb, ha valaki erre vágyik ilyen korban... ha már ilyen fiatalon sincs meg az igénye arra, hogy olyan ember legyen mellette, aki tiszteli, szereti, talán később se alakul ez ki benne.

És gondolj bele, ha valaki szerelmes, akkor nyilván vele képzelni el az életét, legalábbis amíg a szerelem tart. De ezek a kapcsolatok úgyse tartanak örökké, szóval a legtöbben szerintem úgyis huszonévesen találják meg a párjukat (vagy akkor se.)

2013. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 JohniDaren ***** válasza:
Én is lány vagyok, és szerintem is idióták a mai csajok! (tisztelet a kivételnek) :D
2013. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen nem vagyok ilyen (szerencsére). Persze az ember arra gondol, hogy a másik hűséges lesz hozzá, őszinte, minden jól fog működni. Majd rájönnek, hogy nem ilyen egyszerű az élet.
2014. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!