Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyen flegma maradok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen flegma maradok, egyedül fogok maradni? 17L

Figyelt kérdés
Elég flegma vagyok, tudom is magamról, mondták is már. ( Nem az a "merth megtehetem puxi láwcsi" fajtára gondolok). Minden mindegy nekem, senkit sem veszek komolyan, nem nagyon tudok lelkesedni. Külsőre tettszem a fiúknak, mert mondták, de igazából oda hogy valaki elhívjon valahova csak páran hívtak el. Az egyiktől meg is kaptam, hogy jó flegma vagyok, pedig nem voltam bunkó, inkább úgy mondanám, hogy hidegfejű. Nem is szeretek mosolyogni, csak akkor szoktam, ha valami vicces szitu van, amúgy nem vagyok az a megyek az utcán és vigyorgok típus. Egyedül fogok így maradni? Hogyan próbáljak meg változtatni?
2013. szept. 5. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a flegma és a nem mindenen mosolygó közt van különbség.

Ne változtass. Ha nem magadért szeretnek,az nem jó. Max kicsit próbálj meg nyitni.

2013. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel a viselkedéssel egyedül fogsz maradni. Sőt még egy galamb is le fog kakilni.
2013. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nyugi ő is talált magának párt

[link]

2013. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A. Bundy ***** válasza:
miért kéne megváltozni, keress flegma csávókat akik megértenek, itt vagyok én ;)
2013. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a hidegfejű az jó

(a bunkó nem)

2013. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nemhidzem hogy egyedűl maradsz...amúgy magamra ismertem benned, csak én fiú vagyok...de nekem egy csaj már felnyitotta a szemem..de nembírta a flegma "leszarom" stílusom, ezért dobott....szóval most vívódok a leszarom és a depis énem között...tiszta cink..:d


(amugy pedig magamból kiindulva, lemerem fogadni hogy vannak olyan dolgok amelyekhez a hozzá állásod nem flegmás, esetleg csak azt mutatod..de legbelűl tudod hogy nem így van, csal próbálod elnyomni)


17/F

2013. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, akkor segíthetek. Engem nem riaszt el a flegmaságod, feltéve ha tényleg flegma vagy és nem valami más van a dologban.
2013. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Látod, ha egy tripodnak is sikerül párt találnia akkor neked is.
2013. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenhol ugyanaz van.

Ha a tripodok beindulnak, nem jön több adás a környékről.

2013. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Haha hasonlítunk :D 15/f
2013. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!