Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vetélés?! Tobb mint 1 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lollita kérdése:

Vetélés?! Tobb mint 1 hete kesett a menzeszem igy vettem egy tesztet es pozitiv lett.

Figyelt kérdés
Picit halvanyabb volt a vonal mint az ellenorzo csik de vegulis pozitiv. Mar 3 napja barnas folyasom van illetve egy kis vercafat is urult. Olyan gorcseim vannak mintha meg akarna jonni. Elmentem dokihoz is o azt mondta meg nem lat semmit az UH-n mert lehet meg tul korai a terhesseg de varjak jovo hetig es csinaljak meg 1 tesztet. Egyik bnom mondta mindenkepp kell egeszsegugyi kaparas vetelesnel mert elfertozodhetek ha bennem marad vmi. De igy hogy nemis tudjak az vagyok e vagy sem, mi lesz? Irjon akinek volt hasonlo vagy van otlete . :S

2013. szept. 6. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Pelenka.:)
2013. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kedves kommentelo a kerdest elobb olvasd el utana irogass ertelmes valaszokat....
2013. szept. 6. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:
A barnás folyás előfordul a terhesség első felében, tehát nem biztos hogy a vetélést jelzi.
2013. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Kedves Kérdező!

Itt nem orvosok vannak, hanem gyökér, beszólogatós gyerekek/fatalok/felnőttek. Tőlü(n)k nem fogsz érdemleges választ kapni, viszont ha visszamész az orvosodhoz, ő korrektül és szabatosan el fog mondani neked mindent. Sőt, még kérdezhetsz is tőle. Viszont javaslom, hogyha kapartatsz, akkor úgy csináltasd meg, hogy soha többet ne lehessen gyereked, mert nem szabad szaporítani az olyanokat, akiknek ilyen kevés az eszük!

2013. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az ilyen agyatlan embereket kene fejbe loni mint te is vagy... rosszindulatu, hanyinger, sz*r ember... ez az intelligencia szint mar eskuszom faj es nem ertem hogy letezhetnek ilyen bugyuta emberek... csodalkoznak h itt tart az orszag..csak igy tovabb!
2013. szept. 6. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell ilyen parasztul és primitíven megnyilvánulni. Nem is értem, semmi olyat nem írt a kérdező, ami felháborodásra adna okot.

Kérdező!

Egyrészt kellett volna egy másik tesztet is csinálni( bár, a mostani tesztek nagyon érzékenyek, de érdemes azért napi első vizeletből). Ha a második teszten is látszódik mind a 2 csík, akkor valószínűleg terhes vagy. Azért mondom, hogy egy teszt nem teszt, mert bár nem a Te szellemi képességeidet becsmérlem ezzel, de hallottam már olyan lányokról, akik gyűrődést 2. csíknak néztek, illetve, olyanról is aki szétáztatta a jelzőt. Na de hagyjuk. A lényeg, hogy csinálnod kellett volna egy másikat is.

Ha az a teszt tegyük fel negatív lett volna, akkor valószínűleg ez a barnázás a mensi előjele lenne, vagy éppen maga a mensi, csak valaminek a következtében most ilyen gyenge formában jelenik meg.

Ha a második teszt is pozitívat mutatott, akkor terhes vagy, a barnázás azonban nem egyenlő a vetéléssel, valaki terhesség alatt menstruál is. A vércafat meg azért nem egy vetélés. Tudtommal vetélésnél elég erős, fájdalmas vérzés jelentkezik és nem egy darab " vércafat" ürül. Amúgy voltál orvosnál, aki elmondta, hogy mit kell csinálnod. Ugyanazt, amit én mondok. Csinálj egy újabb tesztet.Ha pozitív, menj vissza az orvoshoz, vagy hívd fel és kérdezd meg tőle. Világosan elmondta.

2013. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es és 6-os vagyok. Imádom ezeket a szappanoperákat:DDDD Sztem terhes vagy. Fiút szeretnél inkább vagy lányt?

Nekem volt már pozitív tesztem. Elmentem orvoshoz, megvizsgáltak és elláttak tanáccsal. Ezeket megfogadtam, és minden rendben volt utána;)

2013. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo, eloszor is barnas folyas lehet az is, hogy terhes vagy, de a szervezeted meg emlekszik a menstruaciora. UH-ra kovetkezo heten menj ujra, akkora mar kell, hogy lassanak petezsakot.Ha elveteltel, attol meg tesztelhetsz ujra pozitivat, mert a HCG 1-2 het, mire kiurul a szervezetbol. Emelett a barnas folyas lehet mehen kivuli terhesseg jele is. Vetelesnel mindenkeppen megvizsgalnak. Amennyiben minden kiurult a szervezetbol, ugy nem kell az eu kaparas. En azt mondom, meg egyszer orvos, s akkor tobbet fogsz tudni. Minden jot kivanok Neked!
2013. szept. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!